Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félreértesz, nem arról van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreértesz, nem arról van szó, hogy nem tetszel, de/ csak kezdetű mondatok miért hangoznak el férfi szájából?

Figyelt kérdés
Ha nem tetszem, akkor nem kell azt hazudni vagy kímélni az őszinteségtől. Ha tetszem, de ott van a csak vagy a de, azt meg miért kell mondani? Mire jó ez? Mert ilyenkor az ember lánya mindig magában kezdi el keresni a hibát...

2020. júl. 14. 20:48
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hanem csak ghostingolt volna
2020. júl. 14. 21:27
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
Ennyiből bármi lehet az ok. Lehet, hogy csak egy strigulát akart. Lehet, hogy szép vagy, de élőben pár mondat után érezte, hogy belsőleg nem passzoltok. Lehet, hogy talált mást közben. Lehet ezer más oka.
2020. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
26%
Lehet ,hogy kamerán látta azt amit a profilodon nem.Azert a nők hajlamosak itt ott szépíteni,aztán a valóság meg .......Ha tetszenel minimum megdugna.De meg azt se...
2020. júl. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Én ugyanolyan képeket raktam ki, amilyen kamerán vagyok. Felesleges hazudni, mert úgyis kiderülne.
2020. júl. 14. 23:48
 15/20 A kérdező kommentje:
Órákig nézett és legalább 50szer elmondta, hogy szép vagyok. És ekkor hívott el randira is, ezt hozzáteszem. Nem előbb, nem később.
2020. júl. 14. 23:50
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Elismeri, hogy jól nézel ki, de mégse mozgatsz meg benne semmit. Vagy lehet, hogy tényleg nem is tetszel neki, csak rutinból tolja a “szép vagy”-t, mert mindenkinek ezt mondja. Ne edd sokat magadat ezen, lépj túl.
2020. júl. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Vagy az is lehet, hogy igaz, amit mondott, mert több éve nincs kapcsolata csak szexekről szóló. Ezt mondjuk mondta is,hogy 3 éve van egyedül. Időnként bejön egy csaj, de...
2020. júl. 15. 07:42
 18/20 A kérdező kommentje:
Ám, ha én pasi lennék, én nem webcamoznék órakig olyan nővel, aki nem tetszik és randira se hívnám el. Ha engem kérdeztek inkább becsajozott a buliba, ahova másnap ment.
2020. júl. 15. 07:58
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Talált jobbat.Aztan annak mondja azt amit hallani akar.
2020. júl. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég rosszul kell legyen az agya bekötve, ha tetszett neki, de semmit nem mozgatott meg benne. Viszont amit a 19-es írt az nagyon is előfordulhat. Internetes társkeresésben nem meglepő fordulat. Bár azon kívül sem annyira. Egyébként velem is volt olyan, hogyha nem írok neki még véletlen se közölte volna, hogy "bocsi, de nekem ez nem megy". Csak ebben a szituációban én a fiú voltam. Illetve azzal a mondattal amit kaptál az ellenkező nem is előszeretettel él. Szóval talán azt mondhatjuk, hogy hasonló arányban. Az más kérdés mennyire korrekt ez bármelyik fél részéről is.
2020. júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!