Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő miért tagadja le, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért tagadja le, hogy számít neki a férfiak anyagi helyzete?

Figyelt kérdés
A gyakorlatban csóró férfinak nagyon kevés az esélye, hogy barátnője legyen, szinte semmi, mégis a nők nagy része tagadja, hogy számítana az, hogy van e a férfinak kocsija,lakása stb... Miért tagadják le, amikor nyilvánvalóan számít?

2020. júl. 19. 10:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
20%
20. Sajnálom, hogy így alakult. De a pénzes pasi viszont megteheti, hogy válogat a puncik között, ő pedig azért nem állapodik meg. Ha esetleg mégis, tuti félremegy, akkor meg fizetheti a gyerektartást.
2020. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
64%
Számít, hogy ne én tartsam el. Engem sem kell eltartani. Legyünk felnőttek, ez a lényeg.
2020. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
13%

11! Tudod van olyan, hogy valaki végig is gondolja, amit a másik ír, és bizony ezt mondtad, ez nem belemagyarázás. Ez ott áll szépen. Mondjuk ha már itt tartunk a bolti eladó is egy szakma, szóval rögtön a Spar-os srác esete itt rögtön elbukik. Tudom szarul esik, hogy szembesítettelek a véleményeddel, megértem. Az emberek nem szeretnek beképzelt, sznobnak tűnni, akkor sem ha azok. Te az vagy, itt szó nincs másról. Gondolom még elég fiatalka lehetsz, ha azt hiszed egy bölcsész -aki valljuk be hát, semmit nem tanul az egyetemen, és hidd el tudom, mert mert az első diplomám az pont egy BTK-s diploma volt még 2010-ben- az bármi különlegeset tud, rohadtul nem tud. Bejár pár évig az egyetemre, kap egy papírt, aztán lehet pont ő fog a Mekiben dolgozni.

Egyszerűen csak a társadalmunk egy régi nyűgje, hogy sokan sznobizmusból azt hiszik -és te ennek egy típusembere vagy- hogy csak a diplomás az ember, meg az valami felsőbbrendű. Rohadtul nem, az pláne nem az ilyen "áldiplomák" mint a bölcsész vagy éppen a szociális munkás.


Még valami, te lenézel valakit, emiatt nem járnál vele. Ráadásul a sznobizmusodat jól meg is támogatod, amikor például beírod, hogy

"Semmi gond a mávos forgalmistával sem, nem tartom suttyónak. De nem illünk össze."

"Nem azt mondtam hogy a bölcsész különb, hanem NEKEM szimpatikusabb és hozzám illik."


-ezt pedig levonod abból, hogy milyen végzettsége van, és "véletlen" a diplomással illesz össze. Ezek után ne akard már beadni, hogy ez nem szimpla sznobizmus. Ehhez azért nagyon sötétnek kell lenni, ne haragudj.

2020. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
50%
Amikor megismertem a férjemet, munkanélküli volt 0 végzettséggel. Nem érdekelt. Mára csodálatos életünk van. Villamosmérnök, dolgozik. Ilyen is van
2020. júl. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
73%

#23 Csodálom, hogy bölcsész végzettséggel nem tudsz szöveget értelmezni. :-)Mondjuk ez mutatja, hogy mostanra felhígult az oktatás színvonala. Én 43 éves vagyok, három diplomám van. És én speciel az érdeklődésem miatt mentem bölcsészkarra. A volt férjemnek érettségije sincsen, ács. De ő az a ritka kivétel, aki ennek ellenére magas szintű műveltséggel rendelkezik. Azóta sem találkoztam ilyennel. Tudom, hogy sznobnak tartasz, amiért én színházba járok, komolyzenét hallgatok, vagy szívesebben lógok a múzeumban, egy kiállításon, mint hogy a haverokkal sörözzek. Azt is tudom, hogy előítéletes azt gondolni, hogy egy szakmunkás nem lehet ilyen, hiszen a volt férjem is ilyesmi,de képzeld el, hogy valamiért nem a szakmunkás réteg tömörül az ilyen helyeken.


Nem nézek le egy embert azért, mert nem az az érdeklődése, mint nekem, de nem vagyok vele köteles összejönni. Ha te ezt sem érted meg, nemcsak szövegértésed nincs hanem egyértelmű, hogy nem pszichológiát végeztél. :-)


Amúgy annak ellenére, hogy az eladó egy szakma, én is dolgoztam eladóként amikor másféle állást nem találtam. Nem egy is egyszer. A többségnek nem volt eladói végzettsége. Nem volt egy szellemi fellegvár. Nem a meg nem értett intelligencia tömörült ott, hiába próbálod ezt előadni. Nagyon kevesen voltak akik átmenetileg használták ki ezt a lehetőséget és én nem is erről beszéltem, hanem azokról akiknek derogál tovább tanulni. De persze, mindegy miről beszélek, mert te ezt úgysem érted meg a beszűkült gondolkodásoddal.

Amúgy még mindig szégyen, hogy egy nőnek bármilyen elvárása van, az lepontozandó. Ha pénzt várnék el, aranyásó lennék, ha izmokat, jó külsőt, felszínes. Én műveltséget várok el, tehát sznob vagyok. Azért van jogunk még elvárni bármit is?

2020. júl. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ, milyen környezetből kerül ki a nő, otthon a szüleinél milyen neveltetést kapott.
2020. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!