Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha teljességgel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha teljességgel reménytelen, hogy valaha is lesz kapcsolatom vagy legalább intim élményem?

Figyelt kérdés
Tudom, rengeteg fiú panaszkodik itt erre, én viszont lány vagyok. Sajnos borzasztó csúnya arcom van, születésem óta 2 nagy májfolt van rajta, emelett tinikori elvakart pattanások hegei is tarkítják az arcbőrömet. Súlyom is kb. 15 kg-mal több az ideálisnál, nagy nehezen fogytam 1 év alatt 8 kg-ot, szóval nem ülök ölbe tett kézzel és várom a csodát. 26 évesen már nagyon vágyok az első együttlétre, mivel minden fiú keresztülnéz rajtam, ezért gondoltam elmegyek egy hirdetőhöz és legalább megtapasztalom milyen szexelni. Elmentem, az ajtóban fogadva mondta, hogy bocsi, de nem, érezhető volt rajta, hogy nagyon nem jövök be neki. Gondolhatjátok mennyire megalázva éreztem magam, ráadásul mennyit készültem előtte az első alkalomra.
2020. júl. 21. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Nyugi, itt még te is kapsz majd ajánlatot. Amúgy ha tippelni kellene, kamu-e a kérdés, azt mondanám, igen.
2020. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Na ne kamuzzál már. Hirdető nem küldene el, hacsak nem vagy nagyon igénytelen.

Ez az egyik. A másik meg, hogy goldengate-n kb 30 perc alatt találnál partnert, ha csak szexre vágysz.

2020. júl. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem kamuzok, valóban így történt. Itt névtelenül merem csak megírni, barátaimnak sem mondtam el, borzasztóan szégyellem az egészet. Azóta különösen rossz a hangulatom, a legváratlanabb pillanatokban leszek szomorú a helyzetem miatt és úgy kell visszatartanom a sírást. Aki még itt is belém akar rúgni vagy kételekedik, az ne kommenteljen!
2020. júl. 21. 11:18
 4/6 anonim ***** válasza:

"Elmentem, az ajtóban fogadva mondta, hogy bocsi, de nem"

Ez nyilván kamu, ilyen nincsen.

Regisztrálj tinderre, lesz párod.

Öltözködj úgy ahogy az neked jól áll, menj el fodrászhoz. Adj lejjebb a saját igényekből. Ne ragadj meg ebben.

2020. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szépség relatív, mindenkinek más tetszik. Hidd el, akárhogy is nézel ki, valakinek te fogsz kelleni.

A kisugárzás a legfontosabb, látszik, hogy nem tudod elfogadni magad, pedig az az első lépés.

Dolgozz a viselkedéseden, mosolyogj sokat, legyél nyitott, tájékozott.

Láttam már nagyon csúnya lányt, egész helyes pasival. Nem mindig a külső a legfontosabb.

2020. júl. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tinderen voltam fenn 1 hetet bírtam, 5 matchem volt összesen (Budapest belvárosában élek), pedig messze nemcsak jóképű pasikat húztam jobbra, hanem azokat is, akiknek volt leírása és azzal tudtam azonosulni vagy láttam, hogy a kedvenc zenéje azonos az enyémmel stb. Ebből 2 szétvált beszélgetés nélkül, 3-mal beszélgettünk, de kb. mindenki azt szerette volna, hogy 2 mondat után menjek el a lakásukra, ami nekem baromi gyors. Hivatásossal is az lenne, de oda már csak legvégső elkeseredésemben mentem el, olyanhoz, akiről sok pozitívat olvastam.
2020. júl. 21. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!