Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog valaha szeretni engem valaki?? Egy kapcsolatom volt és az is évek óta! 20/L

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy volt egy fél éves kapcsolatom 3 évvel ezelőtt és azóta semmi. Már kezdek nagyon elkeseredni, hogy valaha lesz e még párkapcsolatom....tudom fiatal vagyok még, épp ezért szeretnek most pasizni és nem akkor mikor már 40 vagyok.

A külsőmmel nem hiszem hogy probléma van, csak sokszor vagyok bizonytalan és kicsit önbizalommhianyos is. A két legnagyobb bajom, hogy eléggé önállótlan és lusta vagyok, de úgy gondolom hogy ezen tudok javítani ha van kiért.

Szoktak udvarolni a fiúk, csak legtöbbször ők nem az eseteim semmilyen értelemben sem. Lehet túl válogatós lennék?

Ui.:Tinderen lehet találni normális pasikat? Nem gáz? Lehet letöltöm



2020. júl. 9. 23:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%

Tippelek!


20-25 éves, sportos, gazdag, diplomás, magas, városi, kocsis,... pasi kéne.

2020. júl. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Idősebb legyen mint én és magasabb, legyenek céljai, adjon magára, művelt legyen és ne legyen bunkó, kétszínű alak

Szerintem ez nem nagy elvárás

Kocsim nekem is van

2020. júl. 9. 23:55
 3/19 anonim ***** válasza:
67%

11 éve vagyok szingli.Figyeld : nem keresek rosszul.Sportos a formá,mert küzdősportozok.Persze olvasok és a mai napig vannak online óraim is.Szoval tanulok.Nem vagOk egy sotét paraszt,de nyilvan van meg hová fejlődnöm.Nem vagyok egy olasz macsó,de teljesen elfpgadható fejem van (szerintem)


Meg sem kellen egy lanynak sem:)

2020. júl. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Honnan tudjuk, hogy neked lesz kapcsolatod vagy sem? Én honnan tudjam? Mi vagyok én jós? Amúgy mért ne lehetne? Nem tiltja meg a világon semmi se. 23F
2020. júl. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy leírod az elvárásaid de magadat lustának és önállótlannak nevezed amin csak akkor változtatsz ha van kiért. Keress egy lusta pasit és legyetek majd kevésbé lusták egymás kedvéért. Itt a recept, leírtam, hogy milyen apsi kell melléd. 23F
2020. júl. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem vágod a kérdést kedves 4-es
2020. júl. 10. 00:36
 7/19 anonim ***** válasza:
34%

Erre a kérdésre már válaszolni sem lehet XD


"Fog valaha szeretni engem valaki?? Egy kapcsolatom volt és az is évek óta! 20/L"

Itt alapból a dupla kérdőjel már nagyon problémás. A kérdés pedig azt állítja, mintha nem lennének udvarlóid.


"volt egy fél éves kapcsolatom 3 évvel ezelőtt és azóta semmi."

"Lehet túl válogatós lennék?"

3 év után? Megeshet.


Egyik kedvencem az, hogy önbizalom hiányos vagy, de azért kegyetlenül le tudod koptatni az összes udvarlódat. Ezt a tulajdonságot én történetesen gyűlölöm.


Még lehetne ezt folytatni. Maradjunk annyiban, hogy te egy pocsék ember vagy.

2020. júl. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

SZerintem 20 évesen inkább tanulj, művelődj építsd a karriered, segítsd a szüleidet, a családod stb. Legyél nyílt és tájékozott a világ dolgaiban és nézz szét magad körül!

Szerintem rengeteg embernek tetszhetsz, csak te őket nem veszed észre nem veszed emberszámba!

"Szoktak udvarolni a fiúk, csak legtöbbször ők nem az eseteim semmilyen értelemben sem."

Főleg emiatt írom. Tudom, a legtöbb korodbeli mai lány azt várja, hogy majd jön a nagymenő, "ultraalfa", kigyúrt, pénzes üzletember, aki csak rájuk vágyik, utánuk sóvárog és mindent megtesz, hogy velük lehessen. De ez nem így van, idővel majd te is rájössz...

Ja és először önmagadat szeresd, utána mások is fognak.

2020. júl. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Válogatós tucat lány vagy mint a többi, majd lesz valami gazdag pali aki felszed aztán megnyugodhatsz.
2020. júl. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%

"Fog valaha szeretni engem valaki? Szoktak udvarolni a fiúk, csak legtöbbször ők nem az eseteim semmilyen értelemben sem."


Kérdező legyél már őszinte magadhoz, sokat segít. Neked nem az a problémád hogy nem szeret senki hanem hogy nem találsz olyan pasit aki megfelel az elvárásaidnak. Alapvetően ezzel nincs feltétlenül baj, az ember nem akar mindenkivel összejönni de ne tegyél úgy mintha téged senki nem akarna..

Azon mindig érdemes elgondolkozni ilyen helyzetben, hogy tudna-e az ember megfelelő párja lenni annak akit elképzelt. Önállótlan, önbizalomhiányos, lusta emberként tudnál megfelelő pár lenni egy ambiciózus stb férfinak?


Másrészt a kedvezőtlen tulajdonságaidon egyvalakiért érdemes javítani: magadért. Ne egy másik emberre építsd az életedet.

2020. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!