Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha eddig az összes nő lerázott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig az összes nő lerázott amiatt, mert bevallottam, hogy 28 évesen még nem volt komoly kapcsolatom, ideje elkezdeni bekamuzni egy 5-7 év komoly kapcsolatot? A nők nem fognak megváltozni, úgyhogy sajnos nekem kell stratégiát váltanom.

Figyelt kérdés
2020. júl. 24. 11:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%

Rossz hírem van: nem azért koptattak le, mert nem volt komoly kapcsolatod, hanem mert nem voltál nekik szimpatikus. Másodlagos önmagában volt-e komoly kapcsolatod, max. megkérdezik miért nem. Ha erre normális választ adsz amiből nem az tűnik ki "ah szóval csak striguálzik a pasi, de képtelen elköteleződni" ÉS (!!!) szimpatikus vagy nekik akkor nem fognak lekoptatni.

Viszont akinek szimpatikus vagy és azon kap hogy már az elején hazudsz, átvágod, másnak fested le magad mint ami vagy ettől függetlenül is elveszíti a bizalmát és majd azért fog "lekoptatni".

2020. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
96%

Lehet úgy is tálalni a dolgot, hogy ne jöjj ki belőle rosszul. És még azt is mondom, nem is akkora hazugság. Ha csak komoly kapcsolatod nem volt, akkor a következőt simán elmondhatod. Ismerkedtél, volt, hogy alakultak a dolgok, de nálad magasan volt a léc és eddig még nem nagyon sikerült senkinek megugrani. És nem kell nagyokat mondani, ilyen dolgok, hogy pl.: téged zavar a dohányzás és valahogy mindig cigis csajok találtak meg. Ki fogja a múltadat ellenőrizni? Senki. Se megcáfolni, se megerősíteni nem fogják tudni. Ezt így elmondod, teljesen korrekten hangzik.


Mindjárt máshogy hangzik, ha úgy mondod, hogy hát, szerencsétlen voltál, sosem tudtál egy épkézláb nőt megszerezni stb. Ebbe gondolj bele.

2020. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%
ez ugyanaz, mint hogy a nők felezik a partnerek számát :DD
2020. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
21%
Igen be kell kamuzni, én is így csináltam.
2020. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%

Én egy olyan férfiért (srácért?) vagyok oda, akiről biztos forrásból tudom, hogy nem volt még senkije 25 évesen. Van ilyen. Szerintem ez önmagában nem kell, hogy indok legyen, az viszont már sokkal inkább, ha a lányok azt érzik rajtad, rá vagy feszülve erre a témára, nagyon szeretnél már egy barátnőt, vay esetleg vannak ezzel kapcsolatban frusztrációid.

A hazugságot én sem ajánlom, volt már ilyenben részem, hogy valamiben nem volt az elején őszinte a srác, és csak később vallotta be, amikor már elmélyült a bizalom - biztos azt várta, hogy majd jól vállon veregetem, hogy wow, köszi hogy őszintén elmondtad, ez aztán nagy dolog, na ehelyett otthagytam.

Akinek tényleg szimpatikus leszel, nem emiatt fog lekoptatni, annál inkább azért, ha nem vagy őszinte csak hogy elnyerd a másik tetszését. Na, az baromira kiábrándító tud lenni.

De lehet úgy fogalmazni azért, hogy te jól gyere ki belőle, mint ahogy azt már itt írták, meg persze az is más, ha alapból szóba sem jön - nem kell mindent a másik orrára kötni. De a direkt hazugságokat mellőzd szerintem, ha szeretnél egy értelmes, jól működő kapcsolatot.

2020. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15. az megvan, hogy az ilyen hozzáállású emberből van kevesebb?
2020. júl. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16: mármint a milyen hozzáállásúakból?
2020. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem kell hazudni. Le kell pattintani a kérdést, nem a tanárnéni akinek fel kell mondani a leckét. (Ha mégis az, akkor pacsi! :D)
2020. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!