Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szégyen ha nem volt barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen ha nem volt barátnőm? 24 vagyok.

Figyelt kérdés

Nagyon szégyenlem már, mert ennyi idősen már mindenkinek volt valakije. Kb ott tartok mint egy 14 éves. Rossz érzés hogy sosem szeretett egy lány sem eddig.

Szűz nem vagyok már, de párkapcsolatom nem volt.


2020. júl. 31. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt az idő. Nem ajtóstul a házba.

Sosem késő elkezdeni. Ne görcsölj. A nők is a természetes,

normális stílust veszik, még ha meg is játsszák magukat.

2020. júl. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Nem szégyen. De most már tényleg elkezdhetnéd.
2020. júl. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem unjátok meg eteket a "gáz-e..." Kérdéseket? Ez már az egymilliomodik ilyen
2020. júl. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már rég óta próbálkozom neten de nem találok senkit. Talán ez a legrosszabb hogy szeretnék, de nem tudok összehozni semmit.
2020. aug. 1. 00:03
 5/8 anonim válasza:
31%

Nem szégyen türelem ,majd jön az igazi.

Ugyan így vagyok én is.

2020. aug. 1. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Igen szégyen és ne irogassátok ki már ennyiszer ezt a kérdést! Értelmi fogyatékosok vagytok, akik ismétlitek ezeket a kérdéseket? Le van írva értelmesen, ha van már ilyen kérdés vagy hasonló, ne írd le még egyszer, olvasd el azt!!!
2020. aug. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
igen az. Csajozás helyett a sírodat kellene már ásni. Másnak ilyen korában már 6 gyerek volt és a 3. feleségét fogyasztotta.
2020. aug. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hol próbálkoztal. Eddig ismerkedni?
2020. aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!