Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kedves, szolid, aranyos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kedves, szolid, aranyos, csinos lányokból miért van ilyen kevés?

Figyelt kérdés
Nekem az ilyen visszafogottabb, kedves, szolid, szép, formás lányok tetszenek. NAgyon kevés ilyet látok sajnos, a legtöbb beképzelt, felszínes. Nekem csak a szolid lányok tudnak tetszeni, mert én is hasonló vagyok. Én úgy érzem hogy az ilyen lányok alkalmasak hosszú távra, meg anyukának.
2020. aug. 4. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Mert nem nagyon élik túl az óvodát ebben a farkastörvényekkel teli világban.

Általában már a szokásos születési protokollt se.

2020. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Sok van. Azért nem találkozol velük, mert nem nyomulnak. Meg te sem.


Ez is olyan, minden normális fiú és lány otthon gubbasztva, bezárkózva várja, hogy "jaj, mikor jön már az igazi".

2020. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Van ilyen. A mai média viszont a felüket elvette tőlünk. 23F
2020. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

En ha pasi lennék nem birnam.

Nekem ez tul lagymatag lenne.


Nekem belevalo nagyszaju izgalmas nő kellene!


:D


Olyan amazon féle.


Kislanyokkal nem kezdenék.

2020. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Sokan vannak, csak mind foglalt.
2020. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Na, egy újabb jómadár, aki szerint egy nő vagy belevaló, vagy anyukának való, a kettő együtt kizárt.
2020. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Otthon ülnek a nappalijukban. Hacsak nincs lézerszemed, vagy nem vagy vízóra leolvasó, aligha láthatsz be ezekbe a magánlakásokba, ahol a kedves, szolid, aranyos, csinos lányok tartózkodnak.
2020. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Attól, hogy egy nő magabiztos, belevaló, esetleg vonzó és nem öltözik mindig úgy, mint egy amish asszony még nem feltétlenül lesz sem beképzelt, sem felszínes, sem kevésbé alkalmas kapcsolatra és anyaságra. Én visszafogott, csendes, otthonülős (mondhatni antiszociális) lány vagyok, de simán kijövök olyan nőkkel is, akik mindenben az ellentéteim. Vannak köztük teljesen normális, jófej nők és a hozzám hasonlók között is elviselhetetlenek, emberi kapcsolatokra alkalmatlanok (nem vitatom, hogy én személy szerint az utóbbi kategóriába tartozom). A legnagyobb felszínesség pontosan az, amit te csinálsz, hogy a külsejük alapján, ismeretlenül ítélsz meg másokat.
2020. aug. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
8as es te miert vagy ilyen? Ez neked mire jó?
2020. aug. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
#9 és te mégis ki vagy, milyen jogon kérsz számon? Nem én írtam ki a kérdést, ha érdekel valaki, akkor privátban írj, ne a kérdező topikját offold szét.
2020. aug. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!