Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg csak a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg csak a külső számít vagy a jó anyagi helyzet?

Figyelt kérdés

Belsőre egy igazi álompasi lennék mondhassuk hogy a legnagyobb alfa a világon és nem veképzelt vagyok csak tudom.


Mivel a külsőm gyenge egy nő sem néz rám és mivel pénzem sincs ha rám nézne sem sokat érnék vele mert úgyis elhajtana hogy fúj egy semmire kellő vagyok aki a szüleivel él.



Igaz ha vonzó izmos pasi lennék szexre sok nő jönne mert ismerek egy ilyen fickót és egy hónap sem telik el ne vigyen ágyba egy új nőt.



Na de akkor miért mondjátok, hogy a belső számít? Ha az számítana abban verhetetlen vagyok. F/29 és szűz.



2020. aug. 6. 16:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
74%
🤣🤣🤣🤣😃😃🤣🤣 Igen, hihető utolsó, valóban. 😂😂 Szerencsétlen...
2020. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
23%
Nekem mindegy, hogy mit hiszel. Nekem az nem hihető aki ennyi hülye smileyt ír ide. Nevess csak, ha akarsz, jogod van hülyeséget hinni. Utoljára én 20 éve írtam így mint te, ennyi smileyval és ugyanígy szerencsétleneztem azt, akinek van nője, mikor nekem nem volt. Magamra ismerek benned, talán 20 év és neked is összejön.
2020. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
🤣🤣🤣 Nekem már összejött 14 évesen, és azóta már 3x is de kösz, hogy aggódsz értem 🤣🤣🤣 Tényleg, a jobb kezed hogy van? 😂
2020. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
23%
Hiába írogatod ki ezt a sok smileyt, nem lesz tőle igazad. Nagyon idegesítő ez a sok smiley. Ráadásul rettentően kisgyereknek tűnsz. Szerintem ezt hanyagold. Nem érdekel, hogy neked mi jött össze, hány évesen. Leírtam az igazat. A pénz mindent megoldott. A nők csak cuppannak a pénzre. Hidd el, vagy ne hidd el. A valóság ugyanaz marad. ilyenek a nők, szerinted miért van a 70 éves gazdag pasinak fiatal modell nője? Mert az is kurv.a.
2020. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Te Gazsi! Mán megin itt tolod a zinternetten, pedig montammá a mútkó hogy eeleszee küldve a háztú ha nem dógozó rendessen!
2020. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
74%
🤣🤣🤣🤣 azért van a 70 éves gazdag pasinak fiatal modell nője, mert ő megcsinálta az életét és nem egy rakás szerencsétlen mint te vagy 😂
2020. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

#16


Na hat annyiert enis lennek a feleseged :D


26/F

2020. aug. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
Kedves huszonhatos ez a sok smiley folyton arra enged, következtetni, hogy te vagy a szerencsétlen, aki a sok smileyal kompenzálja a lúzerségét!
2020. aug. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezt a "smiley-k"-ból meg lehet állapítani, jézusom... 🤦‍♂️
2020. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!