Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg csak a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg csak a külső számít vagy a jó anyagi helyzet?

Figyelt kérdés

Belsőre egy igazi álompasi lennék mondhassuk hogy a legnagyobb alfa a világon és nem veképzelt vagyok csak tudom.


Mivel a külsőm gyenge egy nő sem néz rám és mivel pénzem sincs ha rám nézne sem sokat érnék vele mert úgyis elhajtana hogy fúj egy semmire kellő vagyok aki a szüleivel él.



Igaz ha vonzó izmos pasi lennék szexre sok nő jönne mert ismerek egy ilyen fickót és egy hónap sem telik el ne vigyen ágyba egy új nőt.



Na de akkor miért mondjátok, hogy a belső számít? Ha az számítana abban verhetetlen vagyok. F/29 és szűz.



2020. aug. 6. 16:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
21%
Gazdag vagyok és izmos. Hetente van új nőm. Tudják, hogy nekem csak szexre kellenek de mégis nyílnak azok a lábak. 40F
2020. aug. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
85%
Édes f@szom... 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2020. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
65%

mond csak hogy lehetsz belsőre álompasi mikor

semmirekellő vagy a szüleiddel élsz és 29 vagy... gondolom munkád sincs... ez pont azt jelenti hogy belsőre is egy trash vagy... sőt valszeg a külsőd jobb mint a belsőd ahogy előttem írta valaki :D

sosem leszel te izmos pasi mert lelkileg vagy nagyon gyenge! az is maradsz csicskahuszár!

én pl nagyon jóképű vagyok izmos okos jó végzettségem van de még sincs nőm :DDDD

persze nem olyan okokból mint amiért neked nincs hanem mert nagyon megválogatom a partnerem mert egy rendes normális barátnőt akarok akivel minőségi időt tölthetek nem csak a szex szex meg a szex...

hanem pl főzés akár vagy művészeti,- tudományos kiállításra menni meg hasonlok

2020. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
48%
Csak pénzed legyen. Az kompenzal.
2020. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
74%
A mondhassuk miatt nincs csajod.
2020. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
23%
Mióta örököltem 300 milliót érdekes módon lett nőm, aki ma a feleségem. Mégiscsak jó a della nem csajocskák?
2020. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
A jó belsőből nem lehet megélni. Vannak ismerőseim, akiket a pasijuk lehúzott pénzzel, nem sokáig tűrték.
2020. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
23%
Igen utolsó, ezért van csajom mióta gazdag vagyok.
2020. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon gyenge próbálkozás utolsó. Jó sz@r kamu sztori. Neked AKKOR SEM lenne nőd, ha TÉNYLEG örökölnél 300 milliót! Belül egy megkeseredett szerencsétlen vagy.
2020. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg, látod, hogy mi kamu és mi nem? Neked valamilyen szuper szemed van ami mindent lát? Oszd meg velem a titkod. Nem kamu sztori. Sokat edzettem, hogy legyen nőm de sajnos szűz maradtam úgyis. Azóta meggazdagodtam, van egy feleségem és mellé dugom a jobbnál jobb nőket. Ő nem tud róla persze. Erre való a másik nem.
2020. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!