Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Behozhatatlan hátrány, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Behozhatatlan hátrány, hogy közel 25 évesen nincs külön lakhelyem, albérletem?

Figyelt kérdés
Itt gyakorin mindenkinek közel 20 évesen alá van rakva a pesti albérlet/ saját ház, és a fizetett albérlet. Ez a valóság?

2020. aug. 6. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Be hozható :)


Nagyon sokat suli után helyezkednek el és ez az egyetemnél 25 kb.

Be lehet hozni.

Jó barátnő aki biztat és türelem. Pik pak és, ha nem is pesti ház, de lesz

2020. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem kicsit túlzás az, hogy "mindenkinek". 😕


Nem, nem ez a valóság, csak vannak ilyenek is, és ha nem ezeket vennéd észre, nem ezekkel foglalkoznál célzottan, akkor már "nem lennének annyian". Érted?


De tényleg, miért nincsen? Anyagi gondok, vagy csak önállótlanság?

2020. aug. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, 25 év felett már nem adnak ki albérletet senkinek. Fa házban kell élned utána.
2020. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Első, "jó barátnő aki bíztat" :D Ja persze a mesékben, szóba se áll veled ha nincs saját lakásod amit örököltél vagy alád raktak. Nem hogy majd bíztat, meg együtt spóroljátok össze :D Ez 50 éve volt divat, most már csak válogatás megy. És csodálkoznak, hogy fogy a magyar .
2020. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem az.

Inkább húzz ki még pár évet otthon, spórolj amennyit tudsz és hitellel vegyél saját lakást vagy házat pl. 29 évesen(ugye kinek, h áll a pénztárcájuk). Tegyük fel elmész albiba és azzal mit érsz el? Kidobsz havonta nagyon sok pénzt, h hűdefelnőtt lehess, mert egyedül laksz, ahelyett, h ezt (is) eltennéd. Albiból egymagad nagyon nehéz saját kecóba menned, mert jóval kevesebbet tudsz spórolni. És igen, Neked legyen lakásod, ne az asszonnyal közösen! Sose közösködj. Nézd meg a mennyi válás van, mennék szét kapcsolatok aztán bumm oda a kecó, mehetsz vissza albiba, vagy anyuhoz.

2020. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy egyáltalán hátrány e, de ha az, akkor triviálisan behozható: amint kibéreltél egy lakást behoztad.
2020. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bár nem budapesti vagyok, de nekem 33 évesen sincs. 1 éven belül saját kecóra gyűjtök, és nem célom főbérlők zsebét tömködni az ehhez szükséges zsetonnal. Lehet, hogy kicsit későn, lehet, hogy kicsit nehezen, de a sajátom lesz.
2020. aug. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

De mi a francnak költözzek el egyedül otthonról? Annak mi értelme van, hogy ahelyett, hogy az ember félreteszi a pénzét, spórol, pusztán csak a divat kedvéért kibérel egy lakást és tök egyedül odaköltözik.

Marhára nem logikus.

2020. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Odüsszeusz92 ***** válasza:
Miért lenne behozhatatlan? Arról nem is beszélve, hogy egyáltalán nem vagy ezzel egyedül..
2020. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4. akkor én nagyon elcsesztem valamit, mert mindig olyanokkal ismerkedtem akiknek kocsijuk se volt?
2020. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!