Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt még más lúzer férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még más lúzer férfi is, aki olyan mint én, hogy elcseszte az életét, nem piacképes szakmát tanult (vagy nem piacképes diplomát szerzett, mint én és csak nettó 220 ezret keres 35 évesen)és a mamahotelban ragadt 30+ évesen is?

Figyelt kérdés
Nem vagytok mélységesen elkeseredve? Keresitek a kiutat, és látjátok az alagút végét? Ugye nő így kizárt, 40+ évesen meg már majdnem öreg lesz az ember a csajozáshoz (nekem kb 41 évesen jön össze a 10 millió a saját lakás önerejére- itt kb 15-18 ért szép és felújított lakások vannak) és maradnak az elvált 35+ éves, valszeg gyerekes nők.
2020. aug. 11. 17:08
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
79%

"Csak kedves utolsó én itt 100 ból 99 szer azt látom, hogy a kommentelők 99%-a nettó 300, de inkább 350 alatt ki sem kel az ágyból."


Ja,a facebook-on is mindenki boldog,csak az nem,aki olvassa. :)

2020. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
82%
Hát akkor nyavajogj tovább, ahhoz nem vagy öreg úgy látom.
2020. aug. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

9.

Miről beszélsz? Még minimum 30 éved van hátra a nyugdíjig, de inkább több. Még több, mint 2x annyit kell dolgoznod, mint amennyit eddig dolgoztál.

2020. aug. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Utolsó, én ebben nem vagyok benne. De tény, van vagy 10 ilyen 40 körüli haverom, multiknál dolgoznak, de ha váltani akarnak, akkor 10 ből 9 szer az kerül elő, hogy 40-évesen már öregek. Le sem carják hogy még 25 vagy lehet 30 éved hátravan 40 évesen, hanem öreg vagy. Valami eszméletlen ami itt folyik Magyarban, azt mondják a haverok. ÉS ez azonos karrier, vagyis ugyanolyan szerepkörben dolgoznának, mint eddig. Abba bele sem mernek gondolni a haverok, hogy milyen az ha pályakezdő vagy ennyi évesen...
2020. aug. 11. 18:27
 15/40 anonim ***** válasza:
68%

@7

"Amúgy meg ha már 5 éve ennyit keresel és mamahotelben élsz, meg kellett volna spórolj 5 misit."


Ez hogy jött ki amúgy? Mármint nyilván, ha semmire nem költ az ember, csak a rezsit fele-fele arányban fizetik és száraz kiflit eszik szavidős párizsival, akkor oké, csak felmerül a kérdés, hogy az onnantól kezdve még életnek nevezhető-e, vagy inkább valami vegetatív létállapot a munka rabságában. Én sem költök túl sokat, viszont az autót fenn kell tartani és enni is szeretek. És ami megmarad, az bőven nem 150 ezer a 220 ezres fizuból + a 15 ezres SZÉP kártyás utalásból. Ennyit ér a forint.

2020. aug. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
52%
Érdekes, engem kapásból felvettek egy multicéghez a tanári diplomámmal és a tárgyalóképes nyelvtudásommal 43 évesen. Csak közbejött ez a szemét vírus és most létszámstop van. Nyelvtudással és felsőfokú végzettséggel simán van esélyed, ha tudsz vezetni, van autód lehetsz területi képviselő stb. lehet hogy anyagilag eleinte visszább kell lépni és felvesznek gyakornoknak 35 éves fejjel 200 ezerért, viszont utána 1-2 év tapasztalattal már szépen kúszik felfelé a fizetés.
2020. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
22%
15. 220 ezres fizuból luxus, hogy autót tarts fent. Senki nem mondja, hogy az autó rossz dolog, csak nem engedheted meg magadnak. Amit most autóra költesz, azt a jövőbeli énedtől lopod el, akinek nem lesz majd pénze lakásfelújításra, a gyereke oktatására, vagy az alacsony állami nyugdíját kiegészíteni magának. Nem velünk szúrsz ki, hogy autózol, hanem a jövőbeli éneddel.
2020. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Nekem is van autóm kedves utolsó, az a baj, hogy a munkahelyem 30 km-re van, és a busz-hagyjuk. Plusz jó az ha van bevásárolni, stb. Vagy ha fel akarok menni rokonlátogatásra PEstre, akkor nem kell 4 szer átszállni és 6 óra múlva odaérni. Vagy ha nyaralni akarok menni a Balcsira egyszer egy évben 7 napot (ennyi talán jár egy átlagbérű (vidéken) nettó 220 ezres selejtes emberkének is ugye?), akkor szintén jó ha mobilis vagyok és viszek több kiló kaját, pár ruhát és nem 30 kilós bőröndöt húzgálgatok a buszon, vonaton...
2020. aug. 11. 18:45
 19/40 anonim ***** válasza:
35%
Miskolcon amúgy is hülyeség autót fenntartani. 220 ból meg havi 80-at, 100-at félre lehetett volna tenni, ha valóban mama hotel, azaz hazalök vagy 30 ezret és kész, otthon eszik és mindene megvan, tiszta gatya stb. Nyilván nem ismerem a szülei helyzetét, de ha van cél, akkor arra érdemes lett volna keményen gyűjteni. Vagy arra költeni, hogy letegyen nyelvvizsgát, elvégezzen valami posztgraduális képzést és keressen jobb melót.
2020. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
15%
Elég nyomi vagy, ha ilyen fizu mellett nem tudsz összegyűjteni egy lakásra.
2020. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!