Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt még más lúzer férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még más lúzer férfi is, aki olyan mint én, hogy elcseszte az életét, nem piacképes szakmát tanult (vagy nem piacképes diplomát szerzett, mint én és csak nettó 220 ezret keres 35 évesen)és a mamahotelban ragadt 30+ évesen is?

Figyelt kérdés
Nem vagytok mélységesen elkeseredve? Keresitek a kiutat, és látjátok az alagút végét? Ugye nő így kizárt, 40+ évesen meg már majdnem öreg lesz az ember a csajozáshoz (nekem kb 41 évesen jön össze a 10 millió a saját lakás önerejére- itt kb 15-18 ért szép és felújított lakások vannak) és maradnak az elvált 35+ éves, valszeg gyerekes nők.
2020. aug. 11. 17:08
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
72%

@17

Ja, tehát akkor az ország 70%-a ne tartson autót. Na erről beszéltem én, nyilván lehet úgy élni, mint egy koldus, aztán te meg a jelenlegi énedtől kérdezd meg, hogy élet-e ez így. Mondjuk más bagóra meg drága kajára háromszor annyit költ egy hónapban, mint én benzinre és szervizre. Egyébként egyáltalán nem tervezek házat venni soha az életben, ugyanis egy albérlet pontosan ugyanannyit tud, mint egy saját ház, leszámítva, hogy nem az én nevem van rajta a tulajdoni lapon, viszont cserébe nem is 25 évre kötelezem el magamat egyetlen munkahelynek.

2020. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem is lenne ekkora a környezetszennyezés meg ennyi dugó, ha az ország legalább fele nem tartana autót. De abban igazad van utolsó, hogy nem kötelező saját házban lakni, Miskolcon még talán emberi áron lehet is albérletezni.
2020. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
#15 83 ezret kellett volna ahhou félrerakni, tehát durván 130.000-et költeni. Ha azt mind fundamentába rakta volna, az kb +1 millió támogatás, vagy állampapír+ évi 5% kamatért. Vagy ha simán devizába fektet, az sem olyan rossz.
2020. aug. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Annyiból igazad van, hogy városon belül az esetek nagy százalékában valóban fölösleges az autó. Budapesten aztán végképp, ahol kézzel-lábbal próbálják ellehetetleníteni az autós közlekedést, már alapból a horror áron kínált, de kötelezően fizetős parkolókkal a város területének 95%-án. Viszont abban a pillanatban, hogy át kell szállnod egyik helyi járatról a másikra (ugye emlékeztetőül: a legtöbb városban nem 4-5 perc az átlag követési idő, hanem 15-20), már sokkal vonzóbb alternatíva az autó. Már onnantól kezdve, hogy nem kell kisétálnod a megállóig, megspóroltál X percet, az átszállás idejét, és ami a legfontosabb az egészben: nem vagy menetrendhez kötve. Nincs olyan, hogy kicsit bealudtál és attól a pillanatól fogva a következő járat majd háromnegyed óra múlva indul, nincs olyan, hogy az orrod előtt elmegy a busz, és munka után sem kell még hazaslattyognod a szakadó esőben. Ha pedig egyik településről a másikra jársz, akkor fölösleges is miről beszélni, nagyon speciális esetektől eltekintve annyival jobb alternatíva az autó, hogy össze sem lehet hasonlítani a kettőt.


Csak hogy példával szemléltessem. Ugye mint mondtam, én egy üzemben dolgozok. Céges járat van, ami ugye a cégig visz közvetlenül, annak megfelelő menetrenddel. Mégis autóval járok. Miért? Mert ezzel napi 45-60 percet spórolok. És még egyszer mondom: ez szerződéses járat, nem 3 átszállásos történet, ami minden utat egy kalanddá tesz. És most akkor semmi másról nem beszéltünk még, csak munkáról. Az szóba se jött, hogy bevásárlásnál nem kell elgondolkozni, hogy 1 üvegnyi üdítőt veszel (95 forint a 2 literes, mielőtt belekötsz, hogy nekem ez nem jár), vagy 3 zsugorral, és akkor le van tudva egy hónapra, nem kell elgondolkozni, hogy biciklivel vagy gyalog leszakad-e a karod, mire hazaérsz a nagybevásárlásból, és az sem kérdés, hogy hányszor kell fordulnod. Arról se szóltam, hogy míg a vezetés egy élmény és számomra kikapcsolódást is nyújt, hogy én döntöm el, ki ül le mellém, hogy akkor és oda megyek, ahogy épp kedvem tartja, addig a tömegközlekedés... hát, egy egész másfajta élmény. Mondom ezt úgy, hogy most akarom elkezdeni a C+D jogsit egyébként. Környezetszennyezés? Hát... mondjuk igen, ez szomorú, de nem tudok mit tenni. Majd ha lesz pénzem Priusra, akkor azt fogok venni, amíg meg nincs, addig vígan eljárkálgatok az 1.3-as Swifttel.

2020. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

Kereken 4.7 m félretett pénzem van, október elejére 5 millió lesz, mert most annyira meghúzom a gatyaszíjat, hogy havi 150 et fogok félretenni 1 évig. ÉS itt 15ért pofás kis lakások vannak, amit 33%-al már októberben magaménak tudhatnék (de persze gyűjtök pluszban még 1.5 milliót kisebb felújításokra, 1-2 új bútorra bele, szerencsére tv, laptop, mosógép, mikrosütőt, stb már megvan, tavaly megvettem ezeket.


[link]


Pl itt egy kise lakás 12 ért van felújítva és rengeteg ilyen van, de 2 szpbásat akarok az meg 15 vagy 16 m. Szóval még akarok 1-2 milliót gyűjteni.

2020. aug. 11. 19:19
 26/40 anonim ***** válasza:
24%
#24 Dehogynem tudnál mit tenni, mehetnél pl a vállalati busszal. Te téged sem érdekel a környezeted. Szomorú, ezért érett meg az emberi faj a pusztulásra. Vásárold csak az üdítőt nagy kiszerelésben zsugorfóliában. Nehogy csapvizet igyál vagy szörpöt, mert még teszel valamit a környezetért is....
2020. aug. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
50%

@26

És ugye te nem használsz légfrissítőt, illetve most azt a készüléket, amiről írtad a hozzászólásodat, napenergiáról működteted? Klíma nincs az otthonodban, télen nem fűtesz, a székletedet pedig a talajba beleásod (miután -értelemszerűen- papír helyett az ujjaiddal törölted ki a farodat)? A tejet frissen a tehénből iszod és nem veszed meg hozzá a papír- vagy műanyag dobozt, a lyukas ruhákat pedig nem eldobod, hanem foltozgatod egy életen keresztül? Mert ha ez mind igaz, akkor természetesen kussoltam és minden tiszteletem a tied, amennyiben viszont nem így van, akkor nagyon szívesen járok busszal, cserébe megadom a bankszámlaszámomat, amire innentől kezdve várom az életemből várakozásra elpazarolt napi egy órámnak munkabérre átszámított utalást, személyesen tőled.

2020. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

Mi a végzettséged, ha szabad kérdeznem?

Egyébként szerintem sem vagy öreg 35 évesen, hogy átképezd magad. Nem kell még egy diploma, elég akár egy-két tanfolyam is, ami feljebb viheti a béred.


Ja igen, a magas bérekről - itt, gyakorin nyilván mindenki jól keres, és persze, hogy 18 éves kora óta töretlenül dolgozik, miközben a szülei még a kezdetekkor sem támogatták a koliban, albiban. Nem mondom, van ilyen is, de szerintem sokkal kevesebb, mint amennyien előadják magukról. Tehát ennek nagy része kamu. Ettől függetlenül lehet, és kell is fejlődni.

2020. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy egy párkapcsolatot (vagy egy akármilyen - őszinte és nem valamiféle anyagi tranzakción alapuló - férfi-nő kapcsolatot) lakástól és egyéb anyagi javaktól teszel függővé, mindezt egy átlagon (pontosabban mondva mediánon) felüli fizetéssel.
2020. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
#27 ezek szerint te a telefonodat napenergiáról működteted, nem használsz légfrissítőt, légkondit, wc papírt, foltozod a lyukas ruháidat, a tehénből iszod a tejet?
2020. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!