Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti,egy gyermekes( 7éves lányom van) nő hol ismerkedjen?

Figyelt kérdés
Megjegyzem sokakban él a tévképzet ,hogy eltartót keres ,nos nem ,saját lakással rendelkezem es dolgozom,magunkat fenntartom. De attól még jogom lehet a boldogságra remélem.Csak nemtudom hol lehetne ismerkedni,tartós kapcsolatra.
2020. aug. 20. 13:04
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
0%

3 randi után,hogy hozzám fog költözni...nos kolonc a nyakamba nem kell.


Ha megkedveled és fizeti mindennek a felét, akkor mi a baj ezzel?

2020. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
11 Ha fizeti a felét és idővel úgy alakul semmi gond ezzel ,DE könyörgöm ő ezt 3 randi után akarta?!
2020. aug. 20. 14:05
 13/34 anonim ***** válasza:
51%

"6/11 A kérdező kommentje:


Egy szórakozóhelyre vagy akár csak beülni valahová egy italra vagy kimozdulni a varosban egyedül nem fogok, igenis kellene valaki barátnő hozzá."


1.: Ha barátnőkkel vagy, az sok pasit elijeszt.

2.: Én ilyenkor automatikusan mind a 2-3 nőt meghívom egy italra, és automatikusan "csoportos foglalkozásra" próbálok menni.


Szóval ez egy buta női gondolkodás, hogy egyedül nem mentek sehová.

2020. aug. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
0%

DE könyörgöm ő ezt 3 randi után akarta?!


Az gáz, és ha egyszerű közalkalmazott a pasi (diplomás mentős, diplomás ápoló, tanár, köztisztviselő?) akkor felejtős, akkor is ha kedveled, jó vele és fizeti a felét mindennek?

2020. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ez az egyedül nem megyek ez nagyon fura női gondolkodás. Én pasiként mindenhová egyedül megyek. Nincs konkurencia, nincs alkalmazkodás. Az elég kellemetlen ha bemegyek egy kvzóba, látok egy 30-as anyukát mint a kérdező (és tetszik is), de ott van 2-3 barátnő is mellette, akkor nem fogok odamenni hozzá és meghívni, az tuti.
2020. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

14 Nem feltétlenül keresek diplomás pasit ,nekem sincs diplomám ,fogalmam sincs miből jött le számodra az ,hogy ez számítana. Ha egy milliomos akart volna 3 randi után hozzám költözni azt is épp úgy durvának tartottam volna.


15 Teszem azt egyedül beülök egy italra akkor semmit sem tudok csinalni, azon kívül ,hogy iszogatom az adott italt és főleg ha körülöttem mindenki párosban vagy társaságban van, akkor meg csak nézhetek magam elé. Emiatt nem annyira jó ötlet egyedül.

2020. aug. 20. 14:16
 17/34 anonim ***** válasza:
33%

Itt velem.

50++ F.

Esetleg itt fiatalabbakkal.


"Egy szórakozóhelyre vagy akár csak beülni valahová egy italra vagy kimozdulni a varosban egyedül nem fogok, igenis kellene valaki barátnő hozzá."

Nézd meg a "Lost in translation" filmet.

Inkább megy oda egy féri egy magányos nőhöz.


" főleg fiatalabbak irnak nekem"

Fiatalabb nem jó, idősebb nem jó.

Ne görcsölj rá! Élvezd az életet! Elvagy valamelyikkel egy ideig, addig is jobban érzed magad mintha egyedül lennél.


Társkeresőkkel mi a gond?


Miért dobtad ki a gyerek apját?

esetleg alfa özvegy vagy?

2020. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

17 Nem kalandra vagyom hanem társra ,aki pedig ki is mondja nyíltan ,hogy nem szeretne semmi komolyat meg csak érezzük jól magunkat,nos azzal nem egymást keressük.

Nem én dobtam ki vagyis a lakásból kvázi igen, de sorozatosan megcsalt így nem tűrtem tovább neki aztán meg elmondta nem szeret már ,Szval magától is elment volna. Azóta is elèg link életmódot folytat.

2020. aug. 20. 14:53
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Te kérdező, komolyan, írd le, hogyan kell közeledni feléd, ha én társnak akarlak?


Ezt sosem tudtam a nőkkel kapcsolatban.

2020. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

19 Gondolom nem lerohanni 3 randi után, hogy amúgy oda költöznék.

Beszélgetni ismerkedni először ,néhány közös program.

Én örülnék ha akárhol megszólítanak normális stílusban.

2020. aug. 20. 15:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!