Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti,egy gyermekes( 7éves lányom van) nő hol ismerkedjen?

Figyelt kérdés
Megjegyzem sokakban él a tévképzet ,hogy eltartót keres ,nos nem ,saját lakással rendelkezem es dolgozom,magunkat fenntartom. De attól még jogom lehet a boldogságra remélem.Csak nemtudom hol lehetne ismerkedni,tartós kapcsolatra.
2020. aug. 20. 13:04
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
56%
Mert te már érett 30-as nő vagy, te örülnél ha leszólítanának. Bezzeg a 26 alatti nől 90%-a bűnözőként nézne még egy totál kedves, átlagos, normálisan közeledő férfira is, ha az leszólítaná. Ez a különbség.
2020. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem: sportolás, továbbképzés, könyvtár vonalon a korábban, mások által felsoroltakon kívül. Esetleg hirdetés feladása, sétához, kerékpározáshoz szeretnél társat találni (amiből bármi lehet a végén).
2020. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

21 Ez nem korfüggő,a leszólítás a férfiaknak necces hiszen nem tudhatod van e párja/férje stb.


22 Ez a hirdetés elég érdekes lehet 😊.

A továbbképzés nemjó sajnos ,női szakmám van.

2020. aug. 20. 15:19
 24/34 anonim ***** válasza:
36%

"23/23 A kérdező kommentje:


21 Ez nem korfüggő,a leszólítás a férfiaknak necces hiszen nem tudhatod van e párja/férje stb."


Férfiként sosem érdekelt, hogy van-e kanija.

2020. aug. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, a 22. arra gondolt, hogy rengeteg csoport, fórum van ahol társat keresnek, ki-ki a maga érdeklődése szerint. Pl. biciklizéshez, sétához, túrázáshoz, társasjáték klubok vagy bármilyen hobbi ami téged érdekel, ha ilyen oldalakon regisztrálsz, barátokat, társat, szerelmet találhatsz.
2020. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

25 Persze nem a klasszik ujsag hirdetésre gondoltam,

eddig nem használtam az ilyen csoportokat aktívan de lehet érdemes lenne.

2020. aug. 20. 15:56
 27/34 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem sehol nem tudsz mert, elvárás, elvárás, elvárás, ...... elvárás.

Persze nem azt mondom, hogy ne lennének jogos az elvárasaid mert azok csak éppen ezekkel akadájozod meg a pártalálást.

Érthető, hogy nem akarsz magadmellé akárkit csak éppen akit akarnák az majd téged nem akar.


Mit is akar egy korodbeli férfi? A 30 évesen (akinek ha van ha még nincs gyereke) tuti nem egy olyan nőt akár aki már hoz magával egyet (ennek több oka is van, most nem féltem ki).

Egy jó 30-as férfi akivel megelégednél simán össze tud jönni egy nálad 10 évvel fiatalabb nővel is aki még tele van energiával és előröl lehet vele kezdeni mindent a nulláról és nincs hozott kakukkfióka.


Persze ott az esély, hogy szerencséd lesz és olyat találsz akit akarsz de azért tartsd észben, hogy a lottón sincs mindenkinek ötöse.

2020. aug. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, én kérdeztem erről a múltkor. Lehet, hogy én nem fogok elmenni, mert egyedül én is gyáva vagyok ilyesmihez, de te még fiatal vagy, hajrá.

2020. aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%

"Nem én dobtam ki vagyis a lakásból kvázi igen, de sorozatosan megcsalt így nem tűrtem tovább neki aztán meg elmondta nem szeret már ,Szval magától is elment volna. Azóta is elèg link életmódot folytat."


Jaj de jó a szokásos történet... Összejön a csaj egy idiótával mivel ő a menő csávó a rendesek pasik meg barátzónában... Felcsináltatja magát az idióta pasival aztán szétmennek majd rendes pasit próbál keresni a csaj 30+ évesen...


Ja és most meg várod hogy a pasik leszólítsanak... Viszont hála a fajtátoknak a pasik már nem merik leszólítani a csajokat mert úgy kezelitek őket mint valami bűnözők vagy éppen elkülditek a francba őket azt is jó bunkó módon.


Munkatársam mérnök ráadásul sportos is... Utcán próbált ismerkedni leszólítani lányokat... Hát hadd ne mondjam hogyan viselkedtek vele a csajok...


https://www.youtube.com/watch?v=DmP1ier3R30

2020. szept. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
45%
Igen, a nok elutasitoak nagyon durvan
2020. szept. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!