Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti,egy gyermekes( 7éves lányom van) nő hol ismerkedjen?

Figyelt kérdés
Megjegyzem sokakban él a tévképzet ,hogy eltartót keres ,nos nem ,saját lakással rendelkezem es dolgozom,magunkat fenntartom. De attól még jogom lehet a boldogságra remélem.Csak nemtudom hol lehetne ismerkedni,tartós kapcsolatra.
2020. aug. 20. 13:04
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
30 Nem vagyok elutasító, szívesen Beszelgetek bárkivel :)
2020. szept. 4. 08:16
 32/34 anonim ***** válasza:

#29-es voltam


Azt mi értjük kedves kérdező hogy most totál nyitott vagy meg kedves meg minden bla bla bla de...


Alap állapotban a nők ha éppen nem keresnek párt vagy egy olyan pasi meri őket leszólítani aki nem annyira tetszik nektek vagy éppenségel kicsit izgul/vagy kevésbé magabiztos mert nem egy csajozógép akkor kapásból tök bunkón bántok vele.


Ergó

jó pasi = leszólítás

rossz pasi = zaklatás


Többségetek sajnos így működik. Élőben éppen eleget láttam a munkatársamat amint elhajtottátok. Komolyan egyszer videóra kellene venni.


Persze itt is biztos le leszek pontozva. Mivel olyan nincs hogy egy nő bunkón viselkedjen egy normális udvarias pasival...


Aztán elmegy az egésztől az ember kedve. Így én meg már meg se merem próbálni most hogy élőben is láttam mit csináltatok a munkatársammal. Egyszerűen nevetséges volt...

2020. szept. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Én még soha nem voltam senkivel sem bunkó aki normálisan közelített hozzám. Mondjuk nem is vagyok egy szépség, tehát kevesen közelítenek, de velük nem voltam bunkó.

De azért érdekes ez a dolog. Egyszer itt rám írt egy fiatalabb srác. Nem igazán akartam vele beszélgetni, mert nem volt miről, így udvariasan elküldtem. Teljesen kiakadt hogy milyen undorító nő vagyok, ő csak beszélgetne de én elutasítom. Úgy hozta ki hogy én vagyok bunkó, arra hogy "ne haragudj, de nincs kedvem beszélgetni, nem is tudnánk miről. " Nos ha ez bunkónak számít.....

2020. szept. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
32-es voltam. Természetesen az éremnek 2 oldala így igen bőven van olyan pasi aki valóban nem tudja mi az a "nem". Ezt nem állítottam hogy nincs ilyen. Csak sokszor a rendesekkel is bunkón bánnak a nők. Utána a kedve is elmegy az embernek az egésztől. Tisztelet a kivétel.
2020. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!