Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretitek/szoktatok magányosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek/szoktatok magányosan a kerületeteket felfedezni bebarangolni?!? Jó hobbi időtöltés?!?

Figyelt kérdés
Lehet ilyen helyzetben ismerkedni?!?
2020. aug. 21. 18:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nincs kerületem :)
2020. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Imádok egyedül csatangolni, leginkább természetben, de szoktam a városom eldugottabb, ismeretlenebb részein is sétálgatni. Ismerkedni sosem próbáltam ilyen helyzetben, sosem ez volt ilyenkor a cél. De persze ki tudja, bármikor adódhat spontán ismerkedési helyzet, ha emberek között vagy.
2020. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igeeeen
2020. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
19%
Igen, bárcsak lenne partnerem. Egyedül ez sem élvezetes, ahogy semmi. :(
2020. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Létre kell hozni egy barangolni Budapest programot a kis lampacskak akkor elednenek fel ha az adott kerületben helyszínen párkapcsolat letrejott...
2020. aug. 21. 18:43
 6/20 anonim ***** válasza:

Igen szoktam menni csak úgy felfedezni, sétálni egyedül.

Jó lenne így megismerni valakit de valahogy sose jön össze így mindig egyedül maradok már jó ideje.

Szerintem ez függ tőled is ha próbálkozol akkor lehet sikerül valakivel megismerkedni. Nekem nőként nem volt merszem odamenni valakihez, hogy na ismerkednék, de lehet erőt veszek magamon és megpróbalom legközelebb :)

2020. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ja ez durva senkinek sem egyszerű a férfi reszerol sem több bátorságot mindenkinek több sétáló kereső embert az adott kerületre...
2020. aug. 21. 18:46
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyen barabu feliratú póló vagy táska, és ez jelenti hogy nyitott az ember hogy másokkal barangoljon. A barangolni Budapesten kifejezés rövidítése
2020. aug. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ja jolenne;)csak azt összekeverni hamar a marabu szóval(lenne Bubai,ha összekeverem mégis csak a bűbaj szó jön ki;)
2020. aug. 21. 18:58
 10/20 A kérdező kommentje:
Mindegy,lenne vmi azt kesz
2020. aug. 21. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!