Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban manapság hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban manapság hatalmas előnnyel indul a társkeresésben egy olyan férfi aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

Még régebben kiírtam egy kérdést, hogy mi értelme a gyerekvállalásnak a férfiak szempontjából, amikor a férfinak az egész csak szívás.

És olyan dolog történt mint még azelőtt soha: 2 fiatal nő is írt nekem privit, az egyik ismerkedni akart a másik meg kérdezte hogy van-e kedvem beszélgetni erről a gyerek nélküli család témáról, mert ő sem akar. Soha életemben nem írtak még rám a nők csak úgy látatlanba... kivéve akkor.

A való életben is ismerek 1-2 példát, pl. az egyik közeli barátom már 30 éves és gyereket akar, mert őt úgy nevelték hogy az kell. De egyszerűen nem talál rá nőt. Nem azt mondom hogy sikeres a nőknél, de van néha pár találata. De amint kiderül, hogy ő gyereket akar és már feleséget keres, a nők mindig eltűnnek.

Ezek szerint akkor mégsem hülyeség amit sokan terjesztenek, hogy a mai nők ebben az országban nem hajlandóak szülni? És emiatt fel is értékelődik az a férfi, aki ugyanígy gondolkozik?



2020. aug. 21. 21:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező nem rinya, hogy nem találok normális pasit.


És képzeld a normális alatt nem a tökéletes külsőt értem hanem belsőleg legyen normális. Te asszociálsz alapból a külsőre magadtól.


Igen minden nőre jut 100millió pasi akik dugni akarnak de képtelenek gondolkodni stb...az ilyet nem nevezném normálisnak.

2020. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%

és jut egyidőben legalább 20 belsőleg normális pasi, akiket valamilyen "furcsa" ok miatt ""véletlenül" nem vesztek észre.

Biztos a pomogácsok elrabolják pont akkor őket, vagy álommanó becsukja a szemetek, vagy a mikulás a zsákjába teszi őket.

2020. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát kedves 11-es, ha csak ennyi az elvárásod hogy belsőleg legyen normális valaki és nem találsz társat, akkor az rólad egy iszonyú, rémisztő képet fest. Hozzád képest akkor szörnyella-de-frász egy kifejezetten vonzó nő lehet. Milyen lehetsz te?
2020. aug. 22. 17:24
 14/15 anonim ***** válasza:
38 éves férfiként nekem a gyerek a legfontosabb, viszont 3 éve olyan szerencsétlen szériában vagyok, hogy nem találok legalább egy picit szimpi nőt, akivel összejöhetne a dolog. Már azon gondolkodom, hogy belevágok valami béranya programba vagy hasonlóba.
2020. szept. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
3-as. Én házas férfi vagyok, teljesen hétköznapi embernek gondolom magam. Légyszi' írd be már le, milyen egy normális pasi!
2020. szept. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!