Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez megalapozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megalapozott elvárás egy fiatal nő részéről?

Figyelt kérdés
24 éves nőként túl vagyok két hosszú párkapcsolaton, ahol a férfi nem lakott még soha sem egyedül. Mindketten bizonytalanul mozogtak a háztartásban, és a munkámat sem becsülték meg, természetesnek vették és nem vették észre a feladatot. Szerintetek korai lenne még két rossz tapasztalat alapján kijelentenem, hogy többé nem akarok olyan férfit, aki még nem élt egyedül, vagy ez tényleg egy törvényszerűség, amit érdemes számításba venni?
2020. aug. 22. 00:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
4%

"ami miatt a jövőm szokatlannak számít"


Igen, általában ez a mese van mindenkinél, aki ilyen helyzetben él. Nincs ezzel baj, ebből felébredni lesz nagyon nehéz.

2020. aug. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

11


Mire célzol? Így nulla információval a kezedben merész kijelentés.

2020. aug. 22. 00:50
 13/25 anonim ***** válasza:
4%

12.


Pont emiatt tartom olcsó ködösítésnek. Túl sokszor láttam már ilyet különböző személyeknél, legyen az ismerősöm vagy számomra ismeretlen személy.

2020. aug. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Szívesen elmondom mit tervezek és hogyan bárkinek, de a kérdést nem akarnám elterelni az eredeti felvetéstől. Mindössze ennyi célja volt a "ködösítésnek".
2020. aug. 22. 00:53
 15/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem feltétlenül kell ilyen előélet, elég ha a pasi szeret téged és empatikus, akkor nem fog magadra hagyni a rendrakással sem. Viszont sokan belekényelmesednek mikor már megszokottá válik a másik, nem figyelnek már arra, hogy elpakoljanak, adjanak magukra, sokszor el is híznak. Olyan férfi legyen a valasztottad aki maga is igényes akkor őt is zavarja a kupi, és te is vigyázz, hogy ne kényesztesd el. A szerelmes nők élkenyeztetik sokszor a parjukat ők meg gyakran vissza élnek vele. Így lesznek a nőkből cselédek.
2020. aug. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
37%

Edricus


Nem az albérlet a drága Budapesten, hanem az ingatlan.

Nem véletlen, hogy amikor megjelent egy 5%-os hozamú kis kockázatú befektetés tavaly nyáron, a befektetési célú ingatlanvásárlás bezuhant.

Tavaly 4% volt a hivatalos infláció.

Ennek fényében tippeld meg, mennyire lehetett jó üzlet a lakáskiadás.

Mostanra meg a vírus miatt az albérlet árak még estek is egy nagyot.

2020. aug. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
58%

Teljesen megalapozott elvárás.

Az én mottóm : amit nyújtani tudok azt várom el.

Ha többet kapok, azt értékelem, és ha én adok többet, örülök ha értékelik.


Én már idősebb vagyok, de huszonévesen is megcsináltam mindent magam. Részben mert szüleim úgy neveltek , részben meg azért mert igényem van a rendezettségre. No meg arra is hogy én csináljam meg azt a bizonyos dolgot, mert azt az én munkámnak érzem.


Szóval nem attól fogja tudni megcsinálni valaki ha egyedül él x ideig, hanem ha úgy nevelték, és igénye is van rá hogy megcsinálja. Ismerek olyan férfit aki már 40 feletti, és hiába élt sokszor éveket egyedül, igénytelen mint az állat. Retek mindenhol a lakásában, csillár nincs csak egy darab égő a plafonon....áhh....félelmetes milyen emberek vannak.


Arról nem is beszélve ha te megcsinálod, ő meg épp telibeszarja ha olyanja van. Akár szó szerint is...

F37

2020. aug. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
46%

Szóval összejöttél 2 sráccal, akik agyilag zoknik voltak és azt hiszed, hogyha valaki már élt külön, akkor nem lesz az?


Szerintem tényleg át kéne gondolnod az elvárásaid, de nem azt a részét, hogy ki hol lakik, hanem azt a részét, hogy milyen szintű pasik jönnek be.

2020. aug. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
66%

Ez egy teljesen jogos elvárás. Anyuci pici fiával felesleges kezdeni, nekem is volt 2 ilyen. Soha többet. Nem az anyja akarsz lenni, hanem a társa, de aki annyira el van otthon, hogy semmiről fogalma sincs, annak ez fog kelleni, az anyáskodás.

Persze, vannak a kivételek, nem úgy alakult az élete, vagy visszaköltözött, tanul stb, a lényeg, hogy mennyire önálló így is, valamint mire van szándéka a jövőre nézve (elakar-e költözni vagy kényelmes így neki). Szóval azért itt is sok mindent kell mérlegelni. Nálam ez olyan ok volt ismerkedéskor, hogy befejeztem vele a társalgást.

2020. aug. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
74%
Bocs, de attól, hogy egy ferfi egyedül él még lehet paraszt tahó. Úgyhogy fuss neki mégegyszer.
2020. aug. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!