Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nehéz dolgom van, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz dolgom van, amiért olyan férfire vágyom, akinek nem volt barátnője és még szűz?

Figyelt kérdés
Viszont 25-30 éves korosztály, ebben a korban úgy látom, minden normális férfi túl van már ezeken a dolgokon. Akik esetleg mégsem, azok túl félénkek vagy nagyon válogatnak. Mit gondoltok?

2020. aug. 23. 11:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Akik túl félénkek, azokon tudsz segíteni. Akik nagyon válogatnak, azokkal is lehet ha megismerkedsz, utána jó lesz köztetek a kapcsolat és működhet. Meg kell próbálni.

Egyébként találhatsz simán, én is pl. ilyen vagyok. És vannak még páran,bár nem sokan akik ilyenek még. :)

29/F

2020. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
30%
Megkaphatod, de te nem fogod tudni meg is tartani. Látszik az írásodból.
2020. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem akàr itt is talàlsz ilyeneket. Keresgélj a leveleslàdàdban!
2020. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Most mi a gondod? Van megint valakinek egy csomó feltétele: legyen ilyen-olyan-amolyan. Te tökéletes vagy? Jól írja a 2#-es...
2020. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy ezek túl nagy elvárások. Miért gondoljátok, hogy nem tudnék megtartani egy ilyen férfit?
2020. aug. 23. 11:24
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Tipikus férfi kérdés nőinek álcázva.
2020. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
56%
Nincs nehéz dolgod, vannak egy páran ilyen férfiak, de ők egy nőnek sem kellenek, mert nincs sok pénzük, és nem is jóképűek. Jóképű férfi, aki szűz is lenne, szerintem nincs.
2020. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Pont itt kérdezni ilyet, alig levágós vasárnapi trollkérdés. xD
2020. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen biztos van, nem lehetetlen. Én meg ilyen nőre vágyom, ebben a korosztályban. Na ez már nehezebb :D
2020. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%

Az, hogy 29 évesen még szűz a férfi - ritkán előfordul, de hogy még barátnője sem volt, az már gáz és alighanem bajok vannak a nemiségével. Találkoztam már itt a GyK-en hasonló korú és 15 cm-es szerszámmal rendelkező férfivel, akibe sehogy sem tudtam bátorságot önteni, mert minimum 18-at akart magának, tehát nem volt önbizalma, nem mert közelíteni a nőkhöz.

Szlovák közmondás: "Akinek nem lehet tanácsot adni, azon nem lehet segíteni".

2020. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!