Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nehéz dolgom van, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz dolgom van, amiért olyan férfire vágyom, akinek nem volt barátnője és még szűz?

Figyelt kérdés
Viszont 25-30 éves korosztály, ebben a korban úgy látom, minden normális férfi túl van már ezeken a dolgokon. Akik esetleg mégsem, azok túl félénkek vagy nagyon válogatnak. Mit gondoltok?

2020. aug. 23. 11:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Én randiztam több lánnyal is már, volt barátnőm is, de túl messzire nem mentünk. Egyikkel se feküdtem le, bár megtehettem volna, de mivel nem volt biztos, hogy tartós lesz a kapcsolat, nem láttam értelmét lefeküdni velük, amit végülis nem is bánok. Bár nálad idősebb korosztályú vagyok.

Nem mindenkinek a szex a minden. Valakinek ahhoz nagyon belsőséges kapcsolat kell.

Ha gondolod, beszélgethetünk, bár ahhoz elég sok mindennek passzolnia kell, hogy több is legyen belőle.

2020. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 peca1000 ***** válasza:
Tele van velük ez a kategória, kapni fogsz egy csomó levelet.
2020. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Lehetne igaz is eppen, de te az szuz pasi vagy, aki hallani akarja magarol, hogy itelik meg, ha forditva teszi fel a kerdest.
2020. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
35 éves ,elvált,szűz férfi vagyok.Ha gondolod,akkor beszélhetünk.
2020. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!