Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nehéz dolgom van, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz dolgom van, amiért olyan férfire vágyom, akinek nem volt barátnője és még szűz?

Figyelt kérdés
Viszont 25-30 éves korosztály, ebben a korban úgy látom, minden normális férfi túl van már ezeken a dolgokon. Akik esetleg mégsem, azok túl félénkek vagy nagyon válogatnak. Mit gondoltok?

2020. aug. 23. 11:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Na itt aztán lesz miből válogatnod :)
2020. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
"Viszont 25-30 éves korosztály, ebben a korban úgy látom, minden normális férfi túl van már ezeken a dolgokon." Szóval akkor szerinted akiket keresel, azok nem normálisak? Mivel a nők többsége pont ugyanígy gondolkodik, mint te, a korosztályodhoz tartozó férfiak jó eséllyel visszahúzódnak, gátlásosak, bizonytalanok, esetleg az élet más területein próbálják kompenzálni a "hiányosságaikat". Szégyellik azt, akik/amik, ezért vélhetően nagyon nehéz lesz feltörni a páncéljukat, rettegnek, hogy kiderül a tapasztalatlanságuk, félnek a kudarctól. Sok ilyen férfi van a környezetedben, olyanok is, akikről nem is feltételeznéd, más kérdés, hogy mennyire tudnak feloldódni akár csak ismerkedés terén is.
2020. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Nem minden nőnek jönnek be a szép férfiak. A jóképűség más, az inkább ízléstől függ.

Ilyen nőt is nehéz találni valószínűleg, de egy férfi gyakrabban választ korban lefelé és fiatalabbak között nagyobb valószínűséggel talál ilyet.


Ha barátnője lett volna már, az annyira még nem is nagy baj, csak azért érzem annak, mert sok példa van rá, hogy egy férfi nem tudta elfelejteni az exét, mindig belé lenne szerelmes vagy hasonlítgatna hozzá. Lehet butaság, de úgy látom ez probléma lehet.

2020. aug. 23. 11:42
 14/24 anonim ***** válasza:
61%
5 Látszik a kérdésedből.
2020. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
kérdező: attól még lehet szerelmes valakibe, hogy sosem jártak és sosem szexelt. Sőt, ha már jártak nagyobb rá az esélyt h megutálta :D
2020. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
#10: Nekem speciel nem a nemiségemmel volt soha problémám (nem vonzódom a férfiakhoz, és a farkam sem annyira kicsi, mondjuk nem is óriási), sokkal inkább az önbizalmammal. Szarul szocializálódtam, nehezen ment a kommunikáció, és mivel többször bántalmaztak is általánosban, így még inkább visszahúzódtam. Elmenekültem a tanulásba és az olvasásba, de akármilyen jó jegyeket is kaptam, ebben sem leltem örömöt. Aztán persze elkezdtem szégyellni, hogy ennyire gáz vagyok, a lányokhoz sem közeledtem nagyon sokáig, mert féltem, hogyan fogom elmondani, hogy semmilyen tapasztalatom sincs, és hogy nehezen megy az ismerkedés, a beszélgetés. Ha belegondoltam, hogy mondjuk egy randin rákérdezne a lány, hogy mit szoktam csinálni szabadidőmben, mi a helyzet a barátaimmal, már görcsbe rándult a gyomrom, és éreztem, hogy ég az arcom.
2020. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

#16, megértelek.

Próbálj erőt venni magadon, beszéld be magadnak, hogy fog ez menni, beszéld meg idősebbekkel, akikben megbízol és nem adják tovább.

A leírásodból totális egészséges vagy ahhoz, hogy ne agglegénykedj.

Pszichológushoz is fordulhatnál, de készülj többszöri beszélgetésre, hogy megnyerjed a bizalmát, Te pedig képes légy teljesen kitárulkozni előtte úgy (vagy jobban), ahogy a válaszodban tetted.

2020. aug. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
54%
Én meg hatcsöcsű nőt akarok.Nehéz dolgom lesz?
2020. aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

33 évesen jelen.

De TE ugyanezt meg tudod adni? Nem hasonlítgatod exekhez és hasonlók?

2020. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
#17: Hiába ismerkedtem, totális kudarcok lettek az eredmények, pedig nem is nagyon kötöttem senkinek sem az orrára a múltamat. Idősebbeknek hiába mondom el a dolgaimat, ha a korombeliektől ilyen visszajelzéseket kapok. Jártam pszichológushoz, pszichiáterhez is, elvileg van valamilyen betegségem, de egyébként meg mindketten leszartak, ennyit a tb-s ellátásról, kisvárosban meg nincs lehetőség maszekhoz járni, ráadásul valószínűleg nem is lenne olcsó. Egyébként senki nem mondaná meg rólam, hogy baj van velem, legfeljebb annyi látszik, hogy nehezen tudok feloldódni, és hogy sokszor gátlásos vagyok a nőkkel.
2020. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!