Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erre mit kellett volna reagálnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit kellett volna reagálnom?

Figyelt kérdés

Tavasszal egy barátom rákérdezett arra, hogy érzek e iránta valamit. Erre kicsit megijedtem, nem tudtam mit reagálni. Annyit mondtam neki, hogy szeretek vele lenni, mert jól elvagyunk és jól el is beszélgetünk. Rákérdeztem én is, hogy ő érez e valamit, de tiltakozott, meg ő is csak elvan velem, de semmi több. A héten tudtam meg egy barátjától, hogy ő érzett valamit irántam, a mozdulataiból és a tekintetéből is leszűrhető volt. Nekem nem tűnt fel sose, meg tavasszal nagyon is úgy tűnt a magyarázatából, hogy tényleg nem érezne irántam semmit, de most elbizonytalanodtam. Ha találkozunk rákérdezzek nála, vagy hagyjam és majd kezdeményez ő? Barátaim se adtak egyforma választ, egyik azt mondja kérdezzek rá, más azt, hogy hagyjam.

Szerintetek mi lenne a helyes lépés?


2020. aug. 23. 16:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom elég gyerekes a kérdésem, de több véleményre is kíváncsi vagyok.
2020. aug. 23. 16:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Tetszik neked?
2020. aug. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
1 életed van, ha tetszik neked ne szalaszd el a lehetőséget.
2020. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Ha rákérdez, szinte biztos, hogy azért, mert bejössz neki, többet is szeretne. Csak azért visszakozott előtted tavasszal, mert te nemleges választ adtál a puhatolózására. Ha neked is tetszik, akkor kezdeményezz, adj jeleket, vagy közös baráton keresztül jusson el hozzá.

Ha nem szeretnél tőle barátságnál többet, akkor ne emlegesd fel neki, mert csak kényelmetlenül érezné magát. Konkrétan szerintem ne szegezd neki a kérdést, mert az akkori válaszod alapján azt gondolná, nincs esélye, ezért nemleges választ kapnál, nem akarná kényelmetlen helyzetbe hozni magát megint. Magadról mutasd ki, mit érzel, hívd el valahová, csinálj közös programokat, keresd a társaságát, érdeklődj felőle.

2020. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Nem akar feleslegesen várni.

Ha tetszik neked, menj bele. Ne szalaszd el.

2020. aug. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Egyetlen helyes dolog van ilyenkor: ŐSZINTÉNEK LENNI.
2020. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!