Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet elrontottam, nem így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet elrontottam, nem így kellett volna reagálnom?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy helyes pasi, de úgy gondolom jó a bensőm. Interneten megismerkedtem egy nővel, e-mailen leveleztünk és mondtam neki skypeoljunk. Erre mondta benne van és mondta tegnap feljön. Én vártam vártam tegnap, de nem jött...

Ma megjelent és én erre leszidtam, hogy itt vártam rá, erre nem képes, szégyellje magát, ennyire nincs benne tolerancia, mit képzel magáról, lehet kicsit erős voltam, de úgy gondolom igazam van, mert ott vártam rá egész este.

Erre csak annyit mondott nem vagyok normális én erre nagyon dühös lettem hogy mondhat ilyet....Igaz még nem taliztunk, de ennyi empátia legyen benne, ha megbeszélünk valamit....


2016. febr. 6. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Hagyd-a-francba. Egy nőre se várj, rengeteg van még belőlük...
2016. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán meg kellett volna várnod, mit mond, miért nem jött fel tegnap. Nem mindenki a neten él, lehet, hogy tényleg valami halaszthatatlan jött közbe. Én meg veled nem foglalkoznék, aki már a második beszélgetésnél leugat.
2016. febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Te egy ismeretlen netes ismerős vagy neki,semmi több.

Kicsit túlreagáltad.

Legalább megvártad, hogy megmagyarázza?

Ha többször eljátsza, az már gáz.

2016. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"...de úgy gondolom jó a bensőm. ..." [...] "...Ma megjelent és én erre leszidtam, hogy itt vártam rá, erre nem képes, szégyellje magát, ennyire nincs benne tolerancia, mit képzel magáról..."

Rosszul gondolod. 800 dolog közbejöhet valakinek, amiért nem tud felmenni skypera. Pl. elmegy az internet akár. Vagy máshova kell mennie. Egy random srác vagy neki, nem tartozik neked elszámolással. A te bajod, hogy vártál. Ha nem volt ott a megbeszélt időpontban és te vártál még egy fél órát, utána tök jogos, ha mégis inkább mást csinálsz.

2016. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennyit a jó belsődről...

Én se foglalkoznék veled a nő helyébe. Esélyt se adtál, hogy elmondja mi történt. Mert Mr. úgy gondolom a belsőm jó megsértve érzi az egóját és fontosabb, hogy jól letolja a másikat.

2016. febr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Erre csak annyit mondott nem vagyok normális" - nem tudnám cáfolni én se.
2016. febr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!