Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mit jelent? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent? Mit kellett volna reagálnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Bocsi, hogy ide írok, csak úgy vettem észre, hogy ebbe a topikba néznek be a legtöbben és akik korombéliek. Kérlek segítsetek, mert tanácstalan vagyok.


Barátnőmmel múlt hét szombaton beszéltem (mármint barát barátnő mert én is lány vagyok), ő másik városban tanul, így nem sűrűn találkozunk. Mondtam, hogy találkozzunk ezen a héten szombaton, majd a részleteket később megbeszéljük, azt mondta oké. Ma (csütörtök) ráírtam, hogy na akkor hogy legyen a szombat? Erre meg azt írja, hogy "Szombaton megyek fel pestre..tudod suli lesz és vissza kell cuccolni". Erre írtam neki egy szomorú fejet és hogy nagy kár, hogy nem tudunk találkozni. Erre a válasza: "én vártam hátha vmikor írsz h jó neked..de gondolom el voltál foglalva". Hát tényleg el voltam foglalva, mert állásinterjúkra mentem, és készülnöm kellett. De szerintem nem az utolsó pillanatban szóltam, elég rosszul esett, hogy megbeszéltük a szombatot és még én vagyok a hibás, hogy nem szóltam hamarabb és betervez más programot...


2014. szept. 4. 17:40
 1/1 anonim válasza:
ahhoz kepest, hogy allasinterjura jarkalsz nem vagy valami felnottes... meg ezt sem tudod magadtol elrendezni, hogy miert igy alakult ez a beszelgetes...
2014. szept. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!