Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan férfival, akit egyedül a pénz motivál a MUNKÁBAN?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy nem azért csinálja meg azért tör előre, mert hú de imádja, ez az élete, pusztán anyagi szempontok vezérlik.

Nem tudom, úgy érzem, hogy ez azt az üzenetet hordozhatja, hogy valami félrement neki stb.

Ez természetesen nem egyenlő azzal, hogy nem érdekli semmi!


2020. aug. 27. 10:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nővérem kedvelné a kérdést. Vérbeli aranyásó.
2020. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, hogy ez felmerül egyáltalán. A való világban tényleg az emberek nagy része így van vele. Ennek ellenére nem megkeseredett emiatt mindenki, mert felnőttként felfogjuk, hogy evvan, ilyen az élet, a pénz nem a fán terem sajna. Amit én szívesen csinálnék, az kb éhbért fizet (egészségügy). Ezért otthagytam, és csinálom azt, amit nem kifejezetten szeretek, de jó vagyok benne, és könnyen keresek jól. Szép dolog az önmegvalósítás, csak élni is kell valamiből. Szóval biztos, hogy nálam ez nem lenne kizáró ok.

32N

2020. aug. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Utolsó :DD
2020. aug. 27. 11:28
 14/19 A kérdező kommentje:
Na...szóval..utolsó előttinek ment :DD
2020. aug. 27. 11:29
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kevés az a szerencsés ember akinek a munkája a szenvedélye és nem puszta pénzkereseti forrás.

Amíg nem gázol át mindenkin egy jobb helyért addig nincs benne semmi kivetnivaló.

2020. aug. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
De most ez miért baj? Jobb, mintha szerelemből elmenne éhendögleni minden nap az álommunkahelyére. Sokan választják azt a kényszeres megoldást, illetve nem mindenki a karrierjében teljesedik ki, valakinek a magánélet fontos. A kiegyensúlyozott magánélethez pedig kell anyagi biztonság, ezért lesz fontos a munka is.
2020. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Igen.. Engem is csak a pénz motivál. 28 N
2020. aug. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbben így vagyunk vele, de sokan ezt nem akarnák bevallani, mert ciki. Én bevallom, hogy nem kifejezetten szeretem a munkámat - nem rossz munka, meg jó a társaság, de nem az álommunkám. Azért csinálom, hogy eltartsam magam, ne egy ingyenélő legyek a társadalomban - de ez mind a pénzre vezethető vissza. Tehát nem az adott állás szeretetéből vagy vmi hiperhivatástudatból, meg nem is azért, mert olyan magasztosnak tartom azt, hogy én termelem ki a nyugdíjat.
2020. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
2: Ez a fejlődjön a munkájában hangzatos, de hülyeség. Egy hegesztő pl. megszerzi a minősítést, utána lesz 1-2 éven belül olyan rutinja, hogy becsukott szemmel tökörsima varratokat csinál (kis túlzással). Hova fejlődjön? Csinálja egyszerre 2 kézzel, párhuzamosan kettőt, vagy mi? :D
2020. aug. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!