Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Intelligens nők, egy YouTube...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intelligens nők, egy YouTube sztárnak lenne esélye nálatol?

Figyelt kérdés

Nincs diploma, nem beszél rendesen egy idegen nyelvet sem, és nem is dolgozik rendesen.


Viszont 6-700 000-es megtekintés a YouTube-on, néhol megvan az 1 millión is. Instagrammon 200 000-es követőtábor, így az influenszerkedésből jól megél.


Van esélye?


2020. aug. 28. 09:16
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
*nálatok
2020. aug. 28. 09:16
 2/45 anonim ***** válasza:
97%
Én nem, de rengetegen biztos igen
2020. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
96%
Na jó, de Molnár Kiki, vagy Magyarósi Csaba szint?
2020. aug. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
Nekem egyik se kéne.
2020. aug. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
96%
Hááát... szerintem inkább nekem nem lenne esélyem nála, mert nem vagyok olyan influenszerkedősen, kirakatba helyezhető, átlagos instacicababa lány.. szóval valaószínűleg nem engem valasztana, mert nem tudna kipakolni, hogy hű milyen jó nőm van, mert habár átlagosnak mondanám magam, az ma sehol sincs az influenceres szépséghez képest.
2020. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
96%
Attol fugg, hogy milyen tartalmakat osztana meg es mennyire jonne be nekem :)
2020. aug. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már... Rengetek nő keresi az ilyen pasikat.

Itt nem számít semmilyen iskola, csak az hogy népszerű, meg feltételezhetően van sok pénze. Szóval igen, rengeteg csaj közül tud válogatni

2020. aug. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

Pont ez az. Általában csak akkor hivatkoznak az iskolai végzettségre stb. ha nem akarnak a pasitól semmit.


Egy 8 általánost végzett, hulladék pasi is lehet, ha a YouTube-on milliós nézettséget csinál, és márkák szponzorálják.

2020. aug. 28. 09:58
 9/45 anonim ***** válasza:

De manapság mit számítanak már ezek a dolgok?? Nem érdekli a nőt, hogy milyen végzettsége van az embernek.

Legyen pénze, legyen népszerű, ha még jól is néz ki, akkor a pasi nem tud majd győzni válogatni

2020. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

#9


Persze, hogy nem érdekli. Csak pont ez a ponéos az egészben, hogy minden nő igyekszik megfeleli a követelményeknek, és kiemelni, hogy neki fontos, hogy a leendő párja képzett legyen.


De valójában nagy ívben szarnak bele. Ha egy pasi 8 általánossal rendelkezik, de Lil G-vel, Viszok Fruzsival, meg a többi youtuberrel csinálnak "kivhívás videókat", esetleg a Last Project record-ra tenne fel egy mumble rap zenét, ami milliós nézettséget hoz, akkor bekapják a faszát.

2020. aug. 28. 10:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!