Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Intelligens nők, egy YouTube...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intelligens nők, egy YouTube sztárnak lenne esélye nálatol?

Figyelt kérdés

Nincs diploma, nem beszél rendesen egy idegen nyelvet sem, és nem is dolgozik rendesen.


Viszont 6-700 000-es megtekintés a YouTube-on, néhol megvan az 1 millión is. Instagrammon 200 000-es követőtábor, így az influenszerkedésből jól megél.


Van esélye?


2020. aug. 28. 09:16
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
0%

Hát igen... jó szar lehet youtubernek lenne és havi milliókat keresni a reklámok és a megkereséseknek köszönhetően.

Szerintem senki se csinálja, mert egyszer mindenki öreg lesz...

2020. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
86%
Én egyetemista pasi vagyok és rosszul vagyok a híres influenszerke nőktől. Jobban kéne egy egyetemista szexi nő. Inkább diploma/ egyetemista státust és nyelvek, mint nagy követőtábor. Tudom, nőket kérdeztél. Viszont nekem is van véleményem. A többség nem osztja ezt, nekik a követőtábor fontosabb, mint a diploma. Hülye világ ez nem?
2020. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
74%
Előző vagyok. Nekem taszító, ha valakinek az érték, hogy hányan követik. tapasztalatból mondom, minél igényesebb valami annál nehezebben eladható. Az igénytelen mindig híresebb. Nyilván ezért posztolgatnak konditeremből, mert oda könnyű elmenni, nem kell ész hozzá. Ha az lenne menő, hogy valaki mérnök diplomás, már nem lenne annyi Insta sztár. Ez az egész Insta undorító. Ez lett ma az érték, nem mondjuk az egyetemi végzettség. A női influenszeret személyisége rettenetes, a pasiké is legtöbbször.
2020. aug. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
31: Igen, valószínűleg azé' jár Corsával Fábián Pisti is, mert annyira milliókat keres. Hagyjuk már. A focisták, na azok keresik a milliókat. Nem a magyar youtuberek.
2020. aug. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki nem luxusautóal jár, attól még 250e ft egy szponzor megkeresés... De itt úgyis mindenki tudja ki menynit keres
2020. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire inteligens, milyen a személyisége, nincs - e elszallva magától.

20/N

2020. aug. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
35: Azt jó ha tudod, hogy a szponzori megkeresés nem feltétlen jár pénzzel, legalábbis nem úgy, ahogy te hiszed. A szponzoráció például, hogy ingyen kapja a vga-kat amire irígykednek néhányan. Igen, neki szponzorációból van. De azért nem milliókat keres mellette. Éhen nyilván nem hal, de azért.....
2020. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Van Youtube ismerősöm, kicsit lehet belelátok a dolgokba...
2020. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

38: https://www.youtube.com/watch?v=VFgT4ipIruA


Ő valószínűleg "picit" ismertebb az ismerősödnél :D És kb lósz_rt se keresett vele.

2020. aug. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Semennyire nem értetek hozzá az a baj...
2020. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!