Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Intelligens nők, egy YouTube...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intelligens nők, egy YouTube sztárnak lenne esélye nálatol?

Figyelt kérdés

Nincs diploma, nem beszél rendesen egy idegen nyelvet sem, és nem is dolgozik rendesen.


Viszont 6-700 000-es megtekintés a YouTube-on, néhol megvan az 1 millión is. Instagrammon 200 000-es követőtábor, így az influenszerkedésből jól megél.


Van esélye?


2020. aug. 28. 09:16
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
22%

De ebben nincsen semmi meglepő dolog.

Manapság a nők nagy részének 2 dolog kell.

1. Jól nézzen ki a pasi

2. Legyen pénze

Ha ebből a kettőből legalább 1 adott, onnantól kezdve a pasi is tud válogatni.

2020. aug. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Én inkább azt mondanám, hogy a pénz az, ami fontos, a külső annyira nem lényeg. Végülis, bármelyik köcsög megteheti azt, hogy lejár a konditerembe edzeni, meg felnyíratja a haját, és már jobban néz ki.
2020. aug. 28. 10:14
 13/45 anonim ***** válasza:

Sajnos nem igaz amit mondasz. A külső nagyon sokat számít, főleg a mai világba. Ha egy pasi jóképű, onnantól kezdve nem számít mi van belül.

Tapasztalatból mondom, ha valaki nem néz jól ki, onnantól kezdve nem sok esélye van a csajozáshoz.

2020. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Én ezzel nem értek egyet. Szerintem a külső egyik férfinál nem igazán fontos. A pénz viszont elengedhetetlen. De másként látjuk ezt a témát.
2020. aug. 28. 10:36
 15/45 anonim ***** válasza:
Én tapasztalatból mondom, mivel nem nézek jól ki, alacsony is vagyok mellé, hogy szinte lehetetlen barátnőt szerezni. Nem keresek rosszul, de messze vagyok attól a szinttől sajnos, hogy 10+ milliós kocsikkal csajozhassak.
2020. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Akkor sem értek veled egyet, szerintem neked más bajod van. De ez már OFF. A topik eredetileg a YouTube sztárokról szól.
2020. aug. 28. 10:44
 17/45 anonim ***** válasza:
Igen OFF, nekem az a bajom, hogy nem születtem jóképűnek és ezen nem tudok változtatni.
2020. aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
Szerinted az a bajod, szerintem meg más. De mint te is írtad OFF. Nekem mindegy, hogy te mit tartasz a probléma forrásának.
2020. aug. 28. 11:02
 19/45 anonim ***** válasza:
Nálam nincs esélye, komolytalan.
2020. aug. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
Ha erdekes, tartalmas videókat oszt meg es van érzéke a pénzhez, tehat most hiaba keres jol, ha pl. 10 ev mulva mar nem lesz ilyen "szakma", hogy influenszer, es nem beképzelt, engem sem mutogatni akarna, hanem ellennenk ketten a hatterben, akkor osszejonnek vele. De itt nem csak a pénz számít, hanem a belső tulajdonsagai is.
2020. aug. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!