Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy verekedős csávó vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy verekedős csávó vagyok, iszok és cigizek is ezért úgy gondolom a nők szemében a biztonságot jelentem. Akkor miért tartanak tőlem?

Figyelt kérdés

2020. aug. 28. 10:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A verekedés, ivászat és a cigizés az semmiféle védelmet nem nyújt. Nő vagyok. De az az igazi. Magassarkú,smink szép haj, ápolt körmök. Viszont az ilyen nagyképű férfiakat mint amilyen te is vagy kipenderitem egy pillanat alatt. Ez nem vagányság.... Ez csak valami múltbéli trauma elrejtése vagy tini vagy aki erősnek hiszi magát.
2020. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11#. Igazad van! Valami gyerekkori trauma. Csak nem értem miért más a hibás érte? Verje a saját fejét a falba. Csodálkozik rajta hogy egy nőnek sem kell...
2020. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!