Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit irjak hogy legyenek barataim tarskerin es kapcsolat?

Figyelt kérdés

Az tünt fel hogy a neten sokan csak szexre mennek.

En normalis kapcsolatot keresek de hiaba irtam. Szexorientaltan beszelnek.


Igy kiirtam hogy szabadidöre keresek tarsakat ha abbol kapcsolat alakul annak örülnék. Csakhogy erre meg nem ir senki, csak az "alja", fogatlan vagy idösödö, vagy lepukkant vagy züllöttek elhizottak,a selejtje.


Azaz nalam az ismerkedes az, hogy talalkozunk programok stb es ha kialakul vmi több is akkor együtt jaras es ki tudja meddig jutunk el.


Vagy akivel normalisan is indul "letargyaljàk" a fövonalakat (ki hol lakik tanul dolgozik etc)azokkal meg a formalis körök utàn kifujt a csetelés szemelyes talalkozo nelkül. Par nap mulva kb elkopik nincs flow.



#tarsker
2020. aug. 28. 12:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Szoval hogyan kell tarskeresön ismerkedni nöként normalis kapcsolat celjaval? Ez lenne a kèrdès.
2020. aug. 28. 13:00
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom, én normális férfi vagyok, ráírtam a páromra, beszélgettünk pár napot majd találkoztunk. Semmi eetrengető dolog nem kellett hozzá.
2020. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

En ugy làtom a sracok màr cset alatt le akarnak mindent elöre zongorazni.

Fel akarjàk mérni szexre mennyire lennék nyitott, szabalyosan meg is kerdezi nemelyik, hogy megcsokolhatna e ha talalkozunk, (abszolut nem spontànok),valaki elöreszalad olyanokkal ha ugy alakul hozza költöznék e, es mindenfelenszemelyes ismerettseg nelkül lefuttatjàk ezeket a köröket aztan ennyi.

En meg irom hogy még honnan tudnam nem is ismerlek meg stb

2020. aug. 28. 13:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbálkozz a Mikes Kelemen egyetemen. Nekem nő csak szexre kell. Nem fogom eltartani sem őt sem meglévő ill. leeendő szaporulatát. Nem fogok összebútorozni vele. Kellek ilyen feltételekkel? Lehet dönteni.

A családjogi törvényeken nem tudok változtatni. Alkalmazkodni hozzá azt igen.

2020. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nalam a szex érzetekböl jön (jol érezzük magunkat együtt, nevetünk, atölel vonzodom, jo a környezet es vele lenni, van egy kis huzd meg ereszd el "izgalom", stb)es nem a gép elött ülve random mindenkire gépiesen hogy kinèzek egy képet es akkor jöhet is



Söt ha vki ilyen nyers, hideg,az még taszit is. Testet keres csak.ennyi erövel egy hulla is lehetnék.

2020. aug. 28. 14:36
 6/7 anonim ***** válasza:

4 vok.

Igazad van. A vonzalom az kell. Előre fixálni nem lehet. Eljössz hozzám és majd meglátjuk.

2020. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nah ilyenek miatt is a kerdes.

Olyan kiabrandito

2020. aug. 28. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!