Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet, hogy a túlsúlyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy a túlsúlyom miatt nem találok társat?

Figyelt kérdés

27 éves férfi vagyok. Sosem volt senkim, így persze szűz is vagyok. Minden téren ugyanolyan ember vagyok, mint mindenki más. Vannak céljaim, van hobbim, dolgozok, tudok vezetni, diplomás vagyok, butának nem mondanám magam, a kapanyél nem lóg ki a számból, nem ártok senkinek... Tehát általánosságban elmondható, hogy egy átlag, sablon, civilizált ember vagyok, aki a társadalmi, a belső és a külső legalapvetőbb elvárásokat teljesíti. Tény és való, hogy az 5-6 évvel ezelőtti énemre visszatekintve egy rettenetesen igénytelen embert látok, az évek során viszont az általános tanácsokat megfogadtam és javítottam magamon. Ennek megfelelően máshogy kezdtem öltözködni, odafigyelek, mi van rajtam, nem kopott, túl szűk vagy túl bő cuccokat rántok magamra "jóvanazúgy" jeligére. Ugyanez mondható el az ápoltságomról is: odafigyelek, hogy normálisan megborotválkozzak, ne legyek büdös, de például hajstílust is váltottam. Vártam a változást, hogy így társkeresőn lesz valami eredményem is és nemcsak a válasz nélkül maradó üzeneteim tucatjai fognak virítani a leveleim közt, talán nem leszek levegőnek nézve - háh, dehogy. Semmi változás nem jött el. Nyilván amiket mondtam, azok alap dolgok, de sajnos vagy nem sajnos, én korábban nemhogy nem foglalkoztam azzal, ha mondjuk összenőtt a szemöldököm vagy lyukas volt a pólóm, hanem észre se vettem. Mindenesetre, még egyszer: ez már a múlté, ma már a higiéniai és megjelenésbeli igényességemre nem lehet panasz. Rengeteg ideig teljesen depressziós voltam a magánytól is. Megtanultam vele élni, és most már nem is keresek görcsösen társat, ahogyan sokan tanácsolták. Továbbra is: semmi, ugyanaz a pöcegödör van, mint eddig is volt.


Társkeresős profilomat próbáltam egyedien, önironikus humorral kitöltve megírni, a fotóim is rendes fényképezőgéppel, még a napállásra is tekintettel készültek, úgyhogy elmondható, hogy azt se összehánytam 3 perc alatt egy pixeles szelfit profilképül választva.


Viszont van rajtam úgy 25 kiló felesleg is (173/92 - a súlyból a tudomány legutóbbi állása szerint kb. 0 gramm az abszolút létszükségtelen felüli izom, mielőtt jönnek a kérdések). Szürreálisnak tartom, hogy emiatt vagyok abban a szégyenteljes helyzetben, hogy közel 30 évesen azt se tudom, a női nemi szervet melyik irányból kell nézni, de azon iszonyatos, megdöbbentő gyűlölethullám alapján, amit ezen az oldalon kapnak sorstársaim, kezdem úgy érezni, hogy tényleg ez lesz a probléma. Létezhet ilyen, ráadásul férfiként?



2020. aug. 28. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Mutasd meg privátban a leírásod és a képeid, amivel fenn vagy, megpróbálok neked segíteni női szemmel.
2020. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is küldhetsz privátban képet, szerintem azért a 173/92 az nem olyan vészes, láttam ennél jóval durvábbakat is, párkapcsolatban.
2020. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján szerintem nincs gond veled.


21 L

2020. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hozzá merszed, nekem is elküldheted a képed, és a bemutatkozódat. :)
2020. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szivesen valaszolok privatban ha gondolod. Kuldj kepet hozza
2020. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%

Te is tudod mi a baj akkor miért nem fogysz le ?


Sehogy nem tudod ezt másképp megoldani. Maximum ha milliomos vagy. Akkor undorral úgyan de érne hozzád lány.


27/N

2020. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Én inkább az önironikus jellemzésre lennék kíváncsi. Engem pl jobban taszít a túlsúlynál az olyan bemutatkozás amiről süt az önutálat, önsajnálat vagy totális önbizalom hiány.. Ránézel egy túlsúlyos pasira lehet azt mondanád, hogy amúgy nem is lenne vészes és utána olvasod a szöveget amiről süt a :kövér vagyok ezért utálom magam, de kérlek te szeress..
2020. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Persze senkinek nem küldött képet. :D
2020. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1, Nyilván sokaknál így kiesel, de nem mindenkinél


2, A netes ismerkedést a kukába hajítanám a helyedben, túl felszínes és értelmetlen. Vagy nincsenek fent a normális emberek, vagy nem aktívak, vagy túl kicsi az esélyed hogy megtaláld őket. A maradék szellemi selejt pedig lehúz, akik csak a figyelem és az egó pumpálása miatt vannak fent


Támaszkodj az élő ismerkedésre, főleg hogy a személyiségeddel jobban kiszeretnél tűnni.

2020. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Valószínüleg az lehet a baj,és ameddiv nem kezdel el edzeni,nem is fognak észrevenni sem.
2020. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!