Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány èvesen kell elfelejtenie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány èvesen kell elfelejtenie egy fèrfinak a noket es csak a munkara koncentralnia? Mert ami itt ezen az oldalon megy, az kabarè, h 30 felett már tatáznak meg mamáznak a felek.

Figyelt kérdés
2020. aug. 28. 21:07
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
85%
Egy 15 évesnek egy 20 éves is mama. Talán el kellene rakni a hamvaspina fétist és felnőni a korosztályodhoz, nem kvázi-pedofilként sóvárogni csitrik után. A pedofília gyógyítható. Hajrá.
2020. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
13%

Dehogy néniznek. Nagyon ki van fordulva a világ.


31 vagyok, a gyerekem 8 hónapos. Már én rohadt öregnek érzem magam a szüléshez. Nem értem egy 40 éves nő miért szül.

Annak a gyereknek több időre lenne szüksége a szüleivel.

2020. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
69%

Csak el ne bsszon a villamos teged holnap, kedves 22-es.


Nyakamat ra, hogy 3-szor atugorlak. Tudod miert? Mert 31 evesen oregnek erzed magad. Gondolom, ugy is elsz, semmi sport, minosegi vitaminok, etelek, ellentetben velem.


40/N

2020. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
50%

Na tisztázzuk ! Egy 45 éves férfinak sem kell elfelejteni a nőket! Főleg ha a saját korosztályában keresgél!


Viszont ha ott van Béla, ami 35 éves és szűz. Egy csókig nem jutott eddig el a gyengébb nemnél, akkor igen Ő felejtheti már el a nőket! Inkább menjen kutyát sétáltatni.

2020. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
28%

23-as,tévedsz. Nagyon is fiatalos vagyok, és nem, nem ugrasz át, 12 évvel idősebb vagy.


Normálisan eszem, tele vagyok pénzzel, futja normálisra.


De ha tetszik, ha nem, nem 40 éves korra van kalibrálva egy nő. Minél később szül valaki, annál rizikósabb.


Ezzel a szánalmas villamos dologgal meg lehet jönni, de ha egy fiatalt elbasz a villamos és meghal az tragédia, ha egy idős ember meghal vagy lerobban az természetes dolog.


Lehet szedni akármit, 60 évesen nem leszel 20.


És nem az élethez érzem magam öregnek, de jobb lett volna 25 évesen a gyerek.

2020. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Én is magázom a nálam idősebbeket egyszerűbb tiszteletadásként. Ez nem azt jelenti, hogy bárkit is a koporsóba küldenék... Én főleg ott szoktam látni ezt a papa/mama/koporsó témát, amikor valaki minimum 20 évvel fiatalabb partnerre áhítozik.
2020. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Amilyen csak probalsz, szeretnel lenni - nos, azok nem erzik magukat 31 evesen oregnek egy 8 honapos gyerekhez. Te 40 evesen remenytelenul belefasulsz, ha nem szeded ossze magad.


Penz? Itt mindenki gazdag:) Ha tenyleg vagyonos lennel, minosegi eletet elnel, nem igy gondolkodnal.


Amugy csak 9 ev, cica. 40 vagyok.

2020. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
"De ha tetszik, ha nem" Most attól hogy ilyeneket írsz attól nem lesz igaz az utána következő mondatrészed. Minek általánosítgatsz? Saját nőrokonaidról nyilatkozzál, mikor mire alkalmasak. Az én környezetemben 20-50-ig lazán szülögetnek a nők egyészséges gyerekeket. Egyébként jó butának lenni? Ez a ha tetszik ha nem, ez szerinted ilyen adu ász? Kíváncsi vagyok az ilyenek csak buták vagy milyen emberek lehetnek.
2020. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

"De ha tetszik, ha nem, nem 40 éves korra van kalibrálva egy nő. Minél később szül valaki, annál rizikósabb."


36 évesen szültem, és marhára nem éreztem magam öregnek. Több velem egyidős vagy nálam fiatalabb ismerősöm próbálkozott hosszasan vagy épp reménytelenül huszonéves korában, egyiküknek végül huszonévesen sérült gyereke lett, másikuk örökbe fogadott, a harmadiknak 35 évesen jött össze a sokadik lombik.

Ez a "minél később szül, annál rizikósabb" egy igen rossz és téves mantra, régen is szültek 40 felett a nők, csak nem az elsőt, hanem a nyolcadikat. Pl. Arany János édesanyja, akinek csak az első és az utolsó gyereke maradt életben.

Tény, hogy a termékenység valamelyest csökken, a genetikai betegségek rizikója valamelyest nő az életkor előrehaladtával, de ez minimális eltérés a huszonéves kori állapothoz képest.

A klimax az egyetlen valódi akadálya a későbbi életkorban való gyermekvállalásnak.

2020. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
76%
Anyám 40 évesen szült. A mai napig többet tud nyújtani, mint bármelyik kortársam szuperfiatal anyja. Szóval be lehet fogni szerintem. Azon kívül, hogy 40 évesen nagyobb a rizikófaktor, minden másban előnyösebb egy idősebb szülő. Onnantól, hogy megszületik a gyerek egészségesen, sokkal-sokkal többet tud nyújtani. Figyelem, anyagiak, önfeláldozás, odaadás, minden terén. Sokkal megértőbb. Sokkal kevésbé él rohadt álomvilágban. Nem passzolgat le hétvégékre. Nem rest elindítani tisztességes vagyonnal az életben még életében! Több fogalma van a világról és aszerint nevel. Már nem idealista. Már nem bünteti a gyerekét azért, ha néha ő is ember. Tudja, mi számít. Nem teszi tönkre a gyerekét egy random paliért. Stabil. Nyugodt. Elfogulatlan. És milliószor jobban felkészít az életre érzelmileg, lelkileg, tanulmányilag, mindenhogy. Mert már nem sóvárog a gyerektelen élete után, mint szinte minden rohadt 30 éves anya, akivel valaha dolgoztam. És mint ahogy én magam is, mert pár év és én is 30 leszek. És anyám még él. Ráadásul egyáltalán nem úgy, mint egy nagymama.
2020. aug. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!