Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány èvesen kell elfelejtenie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány èvesen kell elfelejtenie egy fèrfinak a noket es csak a munkara koncentralnia? Mert ami itt ezen az oldalon megy, az kabarè, h 30 felett már tatáznak meg mamáznak a felek.

Figyelt kérdés
2020. aug. 28. 21:07
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
55%
Ne okoskodjatok, igaza van. Nem véletlenül van sokkal több vizsgálat 35 év felett.
2020. aug. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Ezek tudatlan fiatalok még, 22 év körüliek max. Azt hiszik egy 35 éves olyan sokkal idősebb, pedig nem. Kicsit olyan ez, mint amikor 13 évesen vénnek látják a 18 évest. Most visszagondolva meg nevetségesen kicsi a különbség korban, annyira hamar elmegy pár év, hogy észre sem veszik. De nem baj, majd megtudják ők.
2020. aug. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Amint kilép az iskola kapuin... Máskülönben nem tud megélni.
2020. aug. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon fura, hogy itt úgy tekintenek az emberekre, mintha az évszámuk határozná meg őket, mintha az is egy “cimke” lenne, amit rád tapasztalak.


Sok 30-as ismerősöm van, akikről ránézésre nem mondanám meg, hogy annyi, simán húszasnak néznek ki. Emellett fiatalos 40-eseket is látok, akik tök jól érzik magukat a bőrükben.


Ezzel szemben húszonévesek közt van olyan, aki többet mutat a koránál, vagy életunt, rossz bőrbe van, nem néz ki valami jól, tehát nem értem, hogy lehet valakit pusztán az életkora miatt megítélni. Nevetséges.

2020. aug. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
0%

Na ezaz, én írtam a véleményt, miszerint 40 + nem szülnék, nekem van kisbabám.


Erre nekem dumál egy 40es nő, hogy ő milyen fiatal, majd átugrik engem :D biztos igaz, ha ezt ennyire bizonygatni kell. Meg hogy én hazudok az anyagi helyzetemről, egy anonim oldalon.


Néha elképesztő, hogy mennyire leadta ez a korosztály. Ezért bélyegeznek meg titeket. Meg is érdemli, aki így jár, magának köszönheti.

2020. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Ha az ember igazán lúzernek születik, akkor már a kezdetektől fogva el lehet felejteni a csajokat. Akkor lehet a munkára koncentrálni meg csajozni nagyokat azzal a tudattal, hogy úgy sem fog összejönni. Innentől kezdve pedig az ő dolguk, hogy lekoptassanak, és lehet játszani az áldozatot. Mi a probléma?
2020. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
36: Hogy mi?! Senki nem születik loosernek. Senki. Maximum a fogyatékosok, de az egészen más világ. Egészséges emberekről beszélünk, akkor nincs olyan, hogy "loosernek született".
2020. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!