Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ismerkedésnél melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ismerkedésnél melyik srácot választanátok? - Az informatikus IT szoftverfejlesztőt, aki jó munkahelyen dolgozik (állandó, jó fizetésért). Vagy az építési vállalkozót, aki még nem keres annyit, de 5 év múlva évi 50 milliót is kaszálhat?

Figyelt kérdés

A külsőt-belsőt most ne nézzük, csak a karriert / életstílust.


Adott az informatikus srác, aki egy jól menő cégnek dolgozik, mondhatni biztos munkahely, de a fizetése korlátozva van (nem fog havi 5 milliót keresni). Amellett kocka típus, unalmas irodai munkát végez, ebből következik, hogy a közös élet is kissé unalmas lenne.


A másik építési vállalkozó, még nem keres annyit, de kezd beindulni a cége, és láthatóan 5 év múlva már meglesz az évi 50 millió, gyakorlatilag munka nélkül... Sikeres, talpraesett, mindent megold, izgalmasabb élet, sok szabadidő, utazások.


Mondjuk 30-as a pasi, így leginkább huszonéves lányok válaszaira lennék kíváncsi - melyikkel ismerkednétek, és miért?


2020. aug. 31. 13:06
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
100%

Az építési vállakózókról eléggé ferde az elképzelésed :D

SOHA nem fog veled abban aludni amit másnak épít, ebben egészen biztos lehetsz. De azért cuki gondolat. Amit pedig mesélni fog: már megint szar a teherautó, nem hozták a betont, ázik a Sándor utca...

2020. aug. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
100%
Álomvilágban élsz a vállalkozókat illetően...
2020. aug. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
100%
A kettő közül azt, akihez jobban vonzódom. És azt, akinek van egy érdekes hobbija amiről értelmesen lehet beszélgetni, pl olvas könyveket, sportol, zenél, fest, filmeket néz stb.
2020. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
88%

" unalmas irodai munkát végez, ebből következik, hogy a közös élet is kissé unalmas lenne."


What? Először is nem unalmas munka a programmozás, folyamatos tanulást kíván, másrészt mi az, hogy ebből következik? A logika nem az erősséged.


Egyiket sem választanám, mert 23 éves vagyok, nem harminac pasikra vágyom.

2020. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
100%
"látszik rajta, hogy amit eddig elért, abból 5 év múlva meg lesz az évi 50 millió" - rajtad meg látszik, hogy halvány lila fingod nincs sem vállalkozásról, sem az üzletépítésről, sem a pénzügyekről, sem az építőiparról, sem a programozásról és végezetül, sem a párkapcsolatokról.
2020. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy szerintem kicsit el vagy tévedve, hogy egy vállalkozói élet miből áll és milyen alkalmazottként dolgozni egy irodában... De őszintén kívánom, hogy végül úgy alakuljon az életed, ahogy most elképzelted, és pár év múlva már tényleg csak ennyi legyen a munkád, hogy a titkárnőddel elintézteted a dolgokat :D


U.i: apám vállalkozó volt mérnöki területen, 55 évesen halt meg szívrohamban mert kb 30 éven keresztül nem volt egy nap pihenője sem, hiába ment jól az üzlet (vagy pont ezért ment jól?). Nyilván ő sem úgy tervezte, hogy majd csak aludni jár haza napi 5-6 órákat és nem ismeri a gyerekeit, de hát az élet mást hozott. Nem mondom, hogy törvényszerűen ez történik minden vállalkozóval, de azért az egészen biztos, hogy sokkal stresszesebb és igenis több befektetett munkát igényel, mint egy sima alkalmazotti lét.

2020. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kérdező próbálja itt eladni magát... de ha ennél is egyszerűbb lenne, akkor kapanyélnek született volna. :D
2020. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
93%
Inkább azt, akinek stabil, tartós munkahelye van, akkor is, ha nem fog majd valamikor milliókat kaszálni. A kiszámíthatóságot jobban szeretem.
2020. aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
100%
26, ugyanez az én apámmal is, szerencsémre még él, de ő is csak aludni járt haza, nulla élet, nulla pihenés és család. Igaz az üzlet ment. Azt mondja utólag, hogy nem érte meg.
2020. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 A kérdező kommentje:

Látom, sokaknak nem esett le, hogy én vagyok az építési vállalkozó :)


Hajtottam egy lányra, erre összejött egy informatikussal (hihetetlenül unalmas a srác), és nem értem, hogy választhatta azt az unalmas, szürke életet?!


Azt viszont kiderült, hogy sokan nincsenek tisztában az építési vállalkozással, vagy az Övék rosszul megy... Én így 4 év alatt a saját fürdőszobánk felújításából eljutottam, hogy már romos házakat veszek meg, újíttatok fel, és adom el jókora haszonnal, és az idei szárnyalás után 5 év múlva garantált az 50 milliós tiszta haszon.

Amúgy egyáltalán nem stresszes a munka, jók a munkatársak, és java részt ott sem vagyok, mégis tökéletesen megy minden :)

2020. aug. 31. 17:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!