Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ismerkedésnél melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ismerkedésnél melyik srácot választanátok? - Az informatikus IT szoftverfejlesztőt, aki jó munkahelyen dolgozik (állandó, jó fizetésért). Vagy az építési vállalkozót, aki még nem keres annyit, de 5 év múlva évi 50 milliót is kaszálhat?

Figyelt kérdés

A külsőt-belsőt most ne nézzük, csak a karriert / életstílust.


Adott az informatikus srác, aki egy jól menő cégnek dolgozik, mondhatni biztos munkahely, de a fizetése korlátozva van (nem fog havi 5 milliót keresni). Amellett kocka típus, unalmas irodai munkát végez, ebből következik, hogy a közös élet is kissé unalmas lenne.


A másik építési vállalkozó, még nem keres annyit, de kezd beindulni a cége, és láthatóan 5 év múlva már meglesz az évi 50 millió, gyakorlatilag munka nélkül... Sikeres, talpraesett, mindent megold, izgalmasabb élet, sok szabadidő, utazások.


Mondjuk 30-as a pasi, így leginkább huszonéves lányok válaszaira lennék kíváncsi - melyikkel ismerkednétek, és miért?


2020. aug. 31. 13:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
100%
Az informatikust, mert én is annak készültem, és bár teljesen más területen kötöttem ki végül, mégis közelebb áll hozzám az informatika, mint az építészet. Ráadásul attól még, hogy unalmas irodai munkát végez még nem kell, hogy unalmas legyen a magánélete is. Az enyém is unalmas irodai munka, épp ezért igyekszek szabadidőmben izgalmas dolgokat csinálni, hogy ellensúlyozni tudjam ezt. Ha a párom is hasonló típusú lenne, mint én, örülnék neki. :)
2020. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
100%

Az építtetők max két hétig gondolják úgy, hogy de jó lesz ha már ott tart, hogy felvesz valakit aki kint van helyette a placcon és felügyeli a munkát, utána olyan szinten fanatikussá és bizalmatlanná válnak, hogy még az az évi 2 hét szabi amit megenged magának sem lesz nyugodt. Naponta 2x felhívja majd akit utolér /tesó, gyerek, szomszéd.../ hogy menjen ki számolja meg az embereket, fotózza körbe mit haladtak, hívja ezt, hívja azt... nem tudnak kikapcsolni és nem is érzik igazán jól magukat. Állandóan csak stresszelnek ha az építkezés nélkülük zajlik. Emellett hiába van a titkárnő aki az irodai/hivatali munkát intézi helyettük folyamatosan ellenőrzi őket is, elolvas minden e-mailt, hogy tutira el lett e küldve, felhívja hogy csinálja ezt vagy azt, utána azért hívja, hogy megcsinálta e? Napi 100 telefon lebonyolítása az ilyen full alap, talán keveset is mondtam vele. Csörög reggel, ebéd időben, moziban, étteremben, tengerparton, ha beszélgettek, rokont látogattok, gyakorlatilag MINDIG és mindig fel is fogja venni mert muszáj.

Abszolút nem érdekes amit mesélnek és ugyan úgy nem is értenéd mint az infót, de minimum baromira nem élvezetes a szerelőbetonozás, a dübelezés, a kefnizés, a gerendázás, a megrepedt 100as cső, az akadó ajtó és az egyéb. Amit te szépnek látsz benne az az utolsó két hét kb, de a vevők egy hiteligérvénnyel már be is költöznek úgy, hogy még konyhabútor sincs.


A vállalkozó pedig alig vàrja, hogy többet ne kelljen oda visszamennie. Az épülő házak 90%át soha látni se fogod csak ha véletlen bent maradsz a kocsiban valami program után és odavisz.


Üdv; egy építtető lánya. (de anyám nevében is írom)

2020. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
91%
Azt, amelyik introvertáltabb, nem akar gyereket és szex helyett inkább összebújni szeret.
2020. aug. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
100%

Tele vagy sztereotípiákkal, ezt kéne először rendbetenned.

Az informatikusok nem mind keresnek jól, nem unalmas a munkájuk, és nem csak a számítógép az életük.

Az építési vállalkozók pedig vállalkozók, a legtöbb vállalkozónak heti 2 szabad órája sincs az alváson kívül. Beindult, bejáratott vállalkozásokban meg pláne. Nem fenékig tejföl senkinek az élete.

2020. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
16%

"Azt, amelyik introvertáltabb, nem akar gyereket és szex helyett inkább összebújni szeret."


Ezt melyik szenny női magazinban olvastad?


Engem annyira felhúz, hogy a legtöbb ember a saját maga alkotta hülye feltételezésekkel és előítéletekkel él, ezzel kizárva magát kb mindenből. Meg másokat degradálva.

2020. aug. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
91%
#35 Te miről beszélsz? Az illető a preferenciáit írta le. Neki ez kell. Nekem meg olyan kellett mindig aki gyereket is akar és sokat szexel. Mindenki más. A kérdés eleve erőltetett, mert senki nem ezek mentén választ.
2020. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
89%

Egyéb tulajdonságai alapján választanék, mert ezek közül mindegyik rendben van számomra. Kivéve ha a munka nélküli pénz ész nélküli luxus költekezésekre és döglésre jogosítja fel az építési vállalkozót, mert nem szeretem a tunya és anyagias "újgazdagékat".

24/N

2020. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak kockákkal jártam, így vlsz azt.
2020. aug. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
89%

"Ezt melyik szenny női magazinban olvastad?


Engem annyira felhúz, hogy a legtöbb ember a saját maga alkotta hülye feltételezésekkel és előítéletekkel él, ezzel kizárva magát kb mindenből. Meg másokat degradálva."


Ezek szerint érthetően írtam, ha a 36-osnak tiszta volt, hogy a vágyaimat írtam le. De gondolom, már remegtél, hogy valahova oda tudd fröcsögni, hogy női magazin.

2020. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
0%

Igen, oda is fogom.


Minden introveltatra rahuzni ilyen baromsagokat, kb velvet meg femcafe szint.


Ez olyan feltetelezes, mint a horoszkop

2020. szept. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!