Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ismerkedésnél melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ismerkedésnél melyik srácot választanátok? - Az informatikus IT szoftverfejlesztőt, aki jó munkahelyen dolgozik (állandó, jó fizetésért). Vagy az építési vállalkozót, aki még nem keres annyit, de 5 év múlva évi 50 milliót is kaszálhat?

Figyelt kérdés

A külsőt-belsőt most ne nézzük, csak a karriert / életstílust.


Adott az informatikus srác, aki egy jól menő cégnek dolgozik, mondhatni biztos munkahely, de a fizetése korlátozva van (nem fog havi 5 milliót keresni). Amellett kocka típus, unalmas irodai munkát végez, ebből következik, hogy a közös élet is kissé unalmas lenne.


A másik építési vállalkozó, még nem keres annyit, de kezd beindulni a cége, és láthatóan 5 év múlva már meglesz az évi 50 millió, gyakorlatilag munka nélkül... Sikeres, talpraesett, mindent megold, izgalmasabb élet, sok szabadidő, utazások.


Mondjuk 30-as a pasi, így leginkább huszonéves lányok válaszaira lennék kíváncsi - melyikkel ismerkednétek, és miért?


2020. aug. 31. 13:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes,nekem rengeteg informatikus ismerősöm van.Egyik sem olyan mint amit leírsz.

Példaképp párom is informatikus mégis saját vállalkozása van ami nagyon szépen megy.Nagyon jól élünk és egyre csak jobban halad.Kicsit sem unatkozom mellette.

Öcsém szintén informatikus egy nagy cégnél és mégis eljár nyaralni,bulizni,edzeni, barátnője is van.Nem zombi egyáltalán.

Általuk ismertem meg sok mindenkit és nem mondanám senkire,hogy unalmas az élete.

Ne általánosíts azért mert kosarat kaptál egy informatikus miatt.

Ha más munkája lenne a másik srácnak akkor azzal a szakmával lenne bajod?

2020. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
100%

"Nem mintha hiányoznának - bármelyik börtönviselt segédmunkás sokkal érdekesebb, és jobb társaság :)"


Adja a sors, hogy csinálj gyereket egy alkoholista , nyaktetkós semmirekellőnek, akihez viszed majd a gyerekeket a börtönlátogatásra.



Jézusom...

2020. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 A kérdező kommentje:

Nem általánosításnak szántam - elhiszem, hogy valahol ez máshogy van, de az én kb. 8 informatikus ismerősöm egyike sem jár el nyaralni (max így 30 évesen még a szüleivel), buli nincs, edzésről vagy sportról ne is beszéljünk, barátnő nincs (illetve 2-nek van, de még nem találkoztak élőben, ami elég beteg), és szó szerint nem mozdulnak ki otthonról (anyukát küldi bevásárolni, meg postára, elintézni a bankot, a kaját pedig rendeli, de azt is anyuka veszi át és fizeti ki).


"Ha más munkája lenne a másik srácnak akkor azzal a szakmával lenne bajod?" - Nem feltétlenül, ha sok pénzt keres, az részben életstílus is, és ezzel a szakmával az életstílus elég unalmasnak tűnik.

2020. szept. 1. 13:52
 54/63 anonim ***** válasza:
100%

Te nem elhetsz ilyen sablonvilagban, hogy ismeros altal itelsz el masokat.


De, mivel neked bejonnek a bortonviseltem, nem is nezek ki beloled tobbet.

2020. szept. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes... én mérnök-infot végeztem, előtte megy egy rendszerinfos okj-t csináltam meg. De mind a két helyen olyan embereket ismertem meg, akikkel lehet bulizni. :)) Nem éppen arról voltunk híresek haverokkal a fősulin, hogy ki se mozdulunk a gépeink elől. :D
2020. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
100%

Phersze, te tökéletesen tisztában 8 ismerősöd, nem is barátod, csak ismerősöd életével, mivel foglalkoznak, hogyan telnek a napjaik, mit csinálnak munka után, hova mennek és kikkel. :D Mesélj még!


Milyen történeteket szeretnél hallgatni, hogy melyik segédmunkás hogyan bäszott be már reggel 8-kor, hogyan kellett hazaküldeni? Volt építész pasim, aki évekig dolgozott építkezésen, és igen, ilyen sztorik voltak nagyjából mindig. Bocs, de aki szerint ez érdekes, meg szórakoztató, az egy suttyó proli.

2020. szept. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ezt, hogy milyenek az informatikusok... én nem ismerek informatikust, de ha a saját munkámat nézem, tudom, hogy milyen vagyok, és tudom, hogy mások, akiknek ugyanez a munkája, nem olyanok, mint én, és egymástól is különböznek.
2020. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
100%

Én is informatikus vagyok. Korábban szociológusként dolgoztam. Döntsd el, melyik szakma hatátozz meg jobban, mert valamiért a szociológus/bölcsész csajokról mindenkinek egy dögös, szociábilis, érdekes ember jut eszébe, akivel lehet jókat dumálni, az informatikusról meg egy zárkózott, szociálisan kínos, ápolatlan ember.


A kollégáim tök normális emberek. A párom is informatikus, ő is teljesen rendben van, együtt utazgatunk, kirándulunk, sportolunk, szórakozunk. Ugyanúgy, mint bárki a könyvelésről, a jogi részlegről vagy épp a hr-ről. Attól, hogy valaki informatikus, nem kell geeknek/gamernek/freaknek lennie és nem kell egy korpásbajszú barlanglakóként élni az életét. Ha a korábbi szakmámban maradtam volna, rohadtul nem lenne pénzem ilyen jól érezni magam, mint most. Az lesz informatikus, akinek van agya elsajátítani néhány technológiát, mint például a programozást és akit megmozgatnak a reál tárgyak is. Semmi varázslat nincs ebben.

2020. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
100%

"Tapasztalat, mivel ismertem néhány informatikust, és csak a számítógépről tudtak beszélni"


Ismerek jópárat, nyilván nem egyformák. De aki nem családos, azok közt rengeteg az adrenalinfüggő, szóval nem unalmasok, cserébe sportolnak.

2020. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
30%
58: "valamiért a szociológus/bölcsész csajokról mindenkinek egy dögös, szociábilis, érdekes ember jut eszébe, " NEM. Nekem roppant "weirdo" emberek jutnak eszembe (akár anglisztika, akár más szakról is), akik mangákat, vagy történelmi doksikat olvasgatnak és eléggé maguknak valóak.
2020. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!