Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ismerkedésnél melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ismerkedésnél melyik srácot választanátok? - Az informatikus IT szoftverfejlesztőt, aki jó munkahelyen dolgozik (állandó, jó fizetésért). Vagy az építési vállalkozót, aki még nem keres annyit, de 5 év múlva évi 50 milliót is kaszálhat?

Figyelt kérdés

A külsőt-belsőt most ne nézzük, csak a karriert / életstílust.


Adott az informatikus srác, aki egy jól menő cégnek dolgozik, mondhatni biztos munkahely, de a fizetése korlátozva van (nem fog havi 5 milliót keresni). Amellett kocka típus, unalmas irodai munkát végez, ebből következik, hogy a közös élet is kissé unalmas lenne.


A másik építési vállalkozó, még nem keres annyit, de kezd beindulni a cége, és láthatóan 5 év múlva már meglesz az évi 50 millió, gyakorlatilag munka nélkül... Sikeres, talpraesett, mindent megold, izgalmasabb élet, sok szabadidő, utazások.


Mondjuk 30-as a pasi, így leginkább huszonéves lányok válaszaira lennék kíváncsi - melyikkel ismerkednétek, és miért?


2020. aug. 31. 13:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
100%

#40 szerintem ezek egymástól független tulajdonságok voltak, amik a válaszolónak fontosak: olyan párt keres, aki introvertált ÉS emellett nem akar gyereket ÉS plusz bónusz, ha dugás helyett az összebújást támogatja. Nem azt mondja, hogy introvertált, mert azok úgyse akarnak gyereket se szexelni, úgy általában, mint a személyiségük része.


Amúgy kérdező, én még mindig nem értem azt, hogy egy informatikus/irodai dolgozó mitől lenne automatikusan unalmas, míg aki építkezésekkel foglalkozik, egyből izgalmas és menő. Ha valaki csak a munkájáról tud otthon beszélni, az a munkától függetlenül is borzasztó unalmas, még ha titkosügynök akkor is. Engem személy szerint ugyanúgy untatna a különböző téglafajtákról meg a beázó tetőről szóló kiselőadás egy olyan házban, ami sosem lesz az enyém (nyilván a saját házamnál érdekelne :D ), mintha azt kéne hallgatnom részleteiben, hogy a valamilyen probléma megoldására a C++ mennyivel jobb lenne, de a programot már elkezdték QT-ban megírni, és most akkor megy a vita a főnökségben, hogy ezt bonyolultan csinálják-e meg vagy keverjék a programnyelveket (igen, az én férjem a programozó, az első oldalon már válaszoltam). Alkalmanként persze az ember elmeséli az adott eseményeket, amik voltak a munkahelyén, én is néha elmondom (nekem sem izgalmas a munkám), de ez az össz kommunikációnak ilyen max 5%-a, az összes többi, normális helyeken legalábbis, teljesen független attól, hogy mit csinálsz.


Egyébként teljesen mindegy, hogy a nagyközönség itt most megszavazza, hogy ezt vagy azt választanák (bár látod, megoszlanak a válaszok, szóval annyira nem általános, hogy mindenki a vállalkozóval jönne össze), ha az adott lány, aki neked tetszett, nem téged választott, márpedig a te szempontodból egyes egyedül az ő véleménye számít. Ki tudja, milyen szempontok alapján döntött így, gyanítom nem ez volt az egyetlen, amit figyelembe vett.

2020. szept. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
100%

#41!


A kérdező azt szerette volna hallani, hogy mindenki őt választaná, mert így kijött volna az, hogy az exe bolond. Így akarta feldolgozni, hogy dobta a lány.

2020. szept. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsit rosszul fogalmaztál mert sokan úgy érzik degradálod az informatikusokat pedig szerintem te egy konkrét emberről gondolod ezt nem az összes ilyen munkát végző emberről.:D


Igazából ezt így nehéz megválaszolni mert azt mondanám a vállalkozó,mert jobban szeretem ha valaki tesz a sikeréért és ambiciózusabb.Viszont nem csak ennyi alapján választanék szóval ez így kevés infó,hogy dönti lehessen.

2020. szept. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
100%

"Minden introveltatra rahuzni ilyen baromsagokat, kb velvet meg femcafe szint.


Ez olyan feltetelezes, mint a horoszkop"


De komolyan, mit nem értesz ezen? Introvertált vagyok. Emellett nem szeretnék gyereket. És emellett alacsony a libidóm. Ilyen embert keresek. Nem tudom, hogy ez melyik a fentiek közül. Amelyik ez, azt választom.


Egy szóval nem írtam semmit az introvertáltakról.

2020. szept. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:

Én is introvertált vagyok, de legalább 3 gyereket szeretnék - ilyenekre nem akartam kitérni, mert nem része a kérdésnek :)


"nem értem azt, hogy egy informatikus/irodai dolgozó mitől lenne automatikusan unalmas, míg aki építkezésekkel foglalkozik, egyből izgalmas és menő" - Nincs itt annyi hely, hogy kifejtsem :D Tapasztalat, mivel ismertem néhány informatikust, és csak a számítógépről tudtak beszélni (volt, hogy kirándulásnál alig bírtak mozogni, majd a várban láttak egy dísz fegyvert, és onnantól kezdve csak arról beszéltek, hogy a ... számítógépes játékban ilyen volt, és a konfiguráció, meg lehetett volna még... mind untuk, többet nem is vittük őket). De az összes többi ismerősöm ilyen, ha nem a számítógép előtt ülnek, olyanok mint a zombik, nem is érzékelik a való világot.

És mellesleg az irodában nem történik semmi - az építészet azért mindig izgalmas, mindig történik valami, és most nem a szakmai dolgokra gondolok (hogy szárad a beton meg hol ázik a fal, mert az tényleg unalmas), pl. múlt héten rakták a tetőgerincet, már messziről láttam, hogy valami baj van - az emberem 7 méter magasan az autódarura és a derekára kötött láncon lógott, és csavarozta fel a lemezt! És amellett, hogy leeshet, vagy összenyomhatja a daru, esetleg lefényképezheti egy szomszéd és jelenti a munkavédelemnek... marha jót röhögtünk mind a 4-en :)

2020. szept. 1. 12:20
 46/63 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kapcsolatot nem az határoz meg,hogy kinek milyen érdekes a munkája és mik történnek veletek munka közben.

Senki nem választ ez alapján.

Lehet az "unalmas" informatikus srác szerethetőbb,többet tett a lányért mint te,sikeresebben udvarolt.

2020. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
100%
Hát tündérbogyókám, ha neked minden ismerősöd unalmas meg zombi, akkor ott bizony veled van a probléma...
2020. szept. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 15 éves kormig voltam ilyen "született informatikus". Aztán az egyik programozó haverom elhívott teljesítménytúrára... 20 éve rendszeresen sportolok, versenyzek. A futók, bringások többsége irodai munkát végez, sok az infós közöttük.

Fiatalként csak annyit látni az igazi kockákról, hogy csak ez érdekli őket. Valójában pedig ez érdekli őket a legjobban. Amikor a hobbiból napi 8 órás munka lesz, akkor a többségnél befigyel a sport, a zene, a festészet, stb. Csak az tud ilyen munkát végezni, aki érdeklődő, mert naponta kell tanulnia. Az érdeklődés pedig általában kiterjed a szakmán túlra. Éppen ezért 25 éves kor felett egy programozó sokkal jobb társaság, mint egy kőműves.

2020. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 A kérdező kommentje:

"neked minden ismerősöd unalmas meg zombi, akkor ott bizony veled van a probléma" - Nem mind csak a számítógépesek :) Amúgy nem én választottam őket ismerősnek, csak egy középsuliba jártunk (hiába lett hobbi helyett munka, a legtöbb el se mozdul a gép elől, se osztálytalálkozóra, se közös programra nem jönnek).


Nem mintha hiányoznának - bármelyik börtönviselt segédmunkás sokkal érdekesebb, és jobb társaság :)

2020. szept. 1. 13:28
 50/63 anonim ***** válasza:
100%
Hát kinek mi a színvonal :D Neked ott, nekünk nem, és ezek szerint szíved választottjának sem.
2020. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!