Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ezek igénytelenségnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ezek igénytelenségnek számítanak egy nőn szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem járok körmöshöz, saját magamnak vágom le egészen rövidre (ujjam végénél rövidebbre) a körmeim, kezemet néha ki szoktam lakkozni, de akkor is csak bézsre vagy vajszínűre. Kozmetikushoz sem járok, naponta egyszer (este) letisztítom az arcomat arclemosóval, sminkelni nem szoktam egyáltalán, maximum tèlen használok ajakápolót kicserepesedés ellen. Hajam nincs festve, közepbarna színű, anyukám szokott a végéből vágni kb. évente, utoljára 7 éve voltam fodrásznál (nagyon nem olyan lett a végeredmény, amit szerettem volna). Megmosom heti 2-szer és kivasalom mosás után, ennyit csinálok vele. Ruhából és kiegészítőkből sincs annyim, mint egy átlagos nőnek, vannak alapdarabjaim (3 farmer, 1 elegáns nadrág, 2 ruha, 6 póló, 3 blúz, 6 hosszúujjú felső, 1 pár csizma, 1 sportcipő, 1 elegáns balerinacipő, 1 magassarkú, 1 szandál), azokat kombinálom egymással.
2020. szept. 1. 11:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
22%
Nem nőként, hanem emberként vagy igénytelen. Érzed ezt te is, különben nem kérdezted volna meg.
2020. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen rendben vagy. Nem vagy koszos, büdös, én egy ilyen lánnyal simán beérném.

Legfeljebb pár plusz ruhadarab elférne még, de még így is jobb, mint egyik-másik exem, akiknél köbméterben álltak a ruhák a szekrényekben, de persze ,,nincs mit felvenni"...

2020. szept. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

11-es elfogadom, de kérlek fejtsd ki, hogy miért gondolod ezt.

Napi szintű fürdés, 2-szeri fogmosás megvan és deót, valamint parfümöt használok, de gondolom az ilyesmi evidens.

2020. szept. 1. 14:21
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem az ujjvégnél rövidebb körmök nagyon taszítóak személy szerint, de NEM igénytelen se ez, se a többi amit felsoroltál. (A többi kifejezetten szimpatikus.)
2020. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
A nagyobb zavarna a házimunkában, próbalkoztam már korábban megnöveszteni, de idegsített.
2020. szept. 1. 15:44
 16/20 anonim ***** válasza:

Egy férfi sosem venné észre ezeket a dolgokat.



Viszont a csaj ismerőseim mindegyike pontosan tudja a többi csajról, hogy hány ruhája van, mikor mit vett fel, maga csinálja a e a körmét, vagy eljár...


Na ezért hiszi az összes nő, hogy a férfiaknak ez fontos, mert magukból indulnak ki :)

2020. szept. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Részben, de általában nem az.
2020. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Évente hajat vágni az nem kevés? Többi szerintem oké. Nem vagyok nő, bár mondjuk ha rövidebb lesz a haj 10 centivel, akkor elég évente is, viszont kevésnek tűnik azért az az 1. Lehetne mondjuk évi 3.
2020. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ennél több ruha kell.🤣 Nőies nőknek sok van.Nem kell drága de én kiborulnek ha a barátnőmet folyton ugyanabba a ruhába látnám.....
2020. szept. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#18

5 év után vágtam a hajamból a hétvégén, akkor se muszájból, még nem volt töredezett, csak gondoltam már "illene". :D

Miért kéne évente 3x?

2020. szept. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!