Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tesz egy férfi állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesz egy férfi állandóan gesztusokat egy nőnek (egyoldalúan), ha mindketten foglaltak?

Figyelt kérdés
Hónapokon át, minden egyes kontaktálásnál kitalál valamit, amivel kedvezhet a nőnek, vagy megkönnyítheti a napját. Miért csináltok ilyet, férfiak? A nő ezt semmivel sem viszonozza, nincs is abban a helyzetben, mint a férfi, hogy tudna kedvezni (max egy kis karácsonyi sütivel).

máj. 13. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel van valakije, nem siet, de meg akar fektetni, ezért bombáz.
máj. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

1.Mert hülye

2.Mert megakarja dönteni a csajt

3.Mert hülye

4.Mert azt hiszi menő, pedig nem

5.Mert hülye

6.Mert azt gondolja, hogy a csaj vele akar lenni, pedig nem

7.Mert hülye

máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Talonozik ha egyszer meggondolod magad akkor előveheted.



Sok férfi kedves jobbra balra mert soha nen tudni melyik mikor akar horogra mikor lesz olyan élethelyzetben.


Mint amikor csipegtetik a madarakat, etetik a halakat aztán egyszer majdcsak "beérik" valamelyik.

máj. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha szimpatikus valaki akkor azzal jóindulatú, segítőkész vagyok. Nem mindenki akar fektetni, ahogy itt írják. Majd biztos lesz olyan szitu ahol viszonozni tudod te is, szerintem ne stersszelj ezen.
máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%

4.


Senki nem jópofáskodik senkivel sem, ha nem vár érte valamit. Pénzt, előnyt akármit, ez tulajdonképpen mindegy is.

máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem lehet, hogy csak félreérted?


Én is kerültem hasonló szituba nemrég: elvált férfi kollégám mindenben segített a munkában, bókolt, kedveskedett, hozott sütit, gyümölcsöt etc.

Én házas vagyok, szóval nem viszonoztam én sem semmit.

Múlt héten megkérdezte hogy vagyok, mert látta rajtam, hogy nagyon magam alatt vagyok.

Mondtam neki, hogy nem a legjobb időszakomat élem, próbált beszélgetni velem, mélyebbre ásni, mondtam neki, hogy köszönöm, de nem fogok vele mindent megosztani, csak kollégák vagyunk.

Aztán mondta, semmi gond, ha úgy érzem, szeretnék valakivel beszélgetni, üljünk be meló után esetleg egy kávéra.

Na itt már megmondtam neki, hogy ezt ő sem gondolta komolyan, remélem. Apámmal majdnem egyidős, én meg házas vagyok.


Úgy elnevette magát,hogy csak na. Aztán mondta, hogy ő sem hülye, esze ágában sincs velem bármit is kialakítani, csak mivel jóban vagyunk, alapból segít mindenben amiben tud és ennyi. Én amúgy sem tetszek neki, nem vagyok az esete, különben is, lánya lehetnék, azért neki is van egy bizonyos határ. :D

De elismerte, hogy tényleg félreérthető volt, elnézést kért.


Szóval ha valami nem tiszta a nálad ennél a férfinél, mit akar, akkor kérdezz rá. Sokszor a kommunikáció mindent megold pillanatok alatt.

máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem gondolok konkrét válaszra, nem gondolom, hogy akar valamit, mert ha egy férfinek nagyon tetszettem, az szólt, mondta, ha akartam, ha nem. De ez más, ilyen kitartó kivételezést, mindig kedvezést nem szoktam tapasztalni, érdekelne, hogy mi lehet mögötte, mert nem mondta, hogy tetszem, pedig elég tökös, tehát másról lehet szó. Nem a kollégam amúgy.
máj. 13. 15:34
 8/13 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy nem kollégád, csak az én példámban az volt.


"Érdekelne, hogy mi lehet mögötte" - kedves, szimpatikus vagy neki, ennyi. Ne magyarázz bele többet, főleg ha tudod, hogy úgyis elég tökös ahhoz hogy megmondja, ha másról lenne szó.

máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. Csak még nők sem bánnak velem ilyen jól, pedig jó kapcsolataim vannak a kö és nyezetemben, de oké.
máj. 13. 16:59
 10/13 anonim ***** válasza:

Minden ember más.

Velem a többi nő bánik furán, kirekesztően, amikor még 2 mondatot sem beszéltem velük, a pasik pedig nagyon bírnak, pedig nagyon nem vagyok egy szépségkirálynő :D

máj. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!