Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy egyre több nő van akár 3-5 évvel fiatalabb pasival?

Figyelt kérdés
Én elviselhetetlenül beképzeltnek látom az ilyen nőket, ha azt hiszik, hogy meg tudják tartani az ilyen pasit, vagy pedig nem lép félre. A társkeresést meg tovább nehezítik, rombolják, mivel még nagyobb a merítés. Másrészt komolytalanná is teszik magukat, szóval rájuk nézve is romboló.

2020. szept. 7. 09:58
 41/92 A kérdező kommentje:
Azt se tudom, ki az a Balázs, csak annyit, hogy én biztos nem. 34 éves vagyok, és normális munkám van, diplomás vagyok. Szóval nem nyert a paranoiátok, és az újabb lejáratási kísérletetek.
2020. szept. 7. 12:05
 42/92 anonim ***** válasza:
98%

A stílusod többet mond ezer szónál.


Ja, és a diagrammot elfelejtetted belinkelni, azt még várjuk😁🙋‍♀️🙋‍♂️

2020. szept. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 A kérdező kommentje:
Folytathatod a személyeskedő lejárató kampányt, de nem változtat azon a tényen, hogy nem tudsz rólam semmit. :)
2020. szept. 7. 12:11
 44/92 anonim ***** válasza:
89%
Még jó hogy nem év számok, hanem érző, értő emberi lények lépnek kalcsolatban. Efyebkent a 3-5 év az nem korkukonbseg, az egyenlo a semmivel, főleg 30 felett. Ugy gondolod naora pontosan egy idős párok sosem mennek szét? Párommal köztünk majd 16 ev van, ő az idosebb az igaz, en 28 eves no vagyok, nekem nem kéne fiatalabb, de ez mar korkukonbseg, amiről te zagyvalsz az nem.
2020. szept. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 anonim ***** válasza:
92%
Normális cégeknél tiltják az munkatársak egymás közötti kapcsolatát és kipenderítik a munkaidőben udvarlókat, csak igazán elkeseredett, beteg ember süllyed, hogy keverje a munkát a magánéletével. Ebben nincs semmi metoo, mindennek megvan a helye és az ideje, ha ismerkedni akarsz, azt munkaidőn és munkahelyen kívül csináld, mint minden normális ember.
2020. szept. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/92 A kérdező kommentje:
Szerintem meg az a normális cég, ahol nem csinálnak ebből problémát, ameddig nem megy a munka rovására.
2020. szept. 7. 12:13
 47/92 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy nehezen tudom elhinni Kérdező, hogy neked diplomád van. A szöveged mindent elmond rólad.
2020. szept. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/92 anonim ***** válasza:
15%

"Nekem mindig 10-20 évvel idősebb barátnőim voltak."


A lényeg a VOLTAK-on van! Akkor miért volt olyan sok, és miért nem maradtál meg egynél, ha olyan jó(k)? Önoltás Lvl 1000!

2020. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/92 anonim ***** válasza:
88%

#45

Ez igaz, ettől függetlenl ahol fiatal/fiatalos nők-férfiak vegyesen dolgoznak, sok esetben bizony kuszálódnak rendesen a szálak. A házasság vagy tartós párkapcsolat sem ritka a titokban tartott kapcsolatok mellett.

2020. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/92 anonim ***** válasza:
98%

Ez mekkora szánalom, gyerekek.


"Ne ő legyen a pasid, mert most már matematikailag nekem kéne dugnom tégeeeeed. Ezt mondják tapló paraszt szexuális zaklató haverkáim is."

2020. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!