Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy egyre több nő van akár 3-5 évvel fiatalabb pasival?

Figyelt kérdés
Én elviselhetetlenül beképzeltnek látom az ilyen nőket, ha azt hiszik, hogy meg tudják tartani az ilyen pasit, vagy pedig nem lép félre. A társkeresést meg tovább nehezítik, rombolják, mivel még nagyobb a merítés. Másrészt komolytalanná is teszik magukat, szóval rájuk nézve is romboló.

2020. szept. 7. 09:58
 61/92 anonim ***** válasza:
84%

Jobb lesz, ha megszokod. Nyugaton nagyon felmenoben van ez a tendencia, idosebb no fiatalabb ferfi felallas.

Mivel ma mar nem feltetlenul akar mindenki gyereket vallalni.

Lasd Macron, Shakira, JLo, Madonna, Heidi Klum, Pryanka Chopra, Eva Mendez, Kourtney Kardashian, Miranda Kerr, Kate Holmes, Julianne Moore stb.


Csak itt keszulnek ki egyes ferfiak, ha latnak egy ilyen part, kulfoldon tejesen elfogadott.

2020. szept. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/92 anonim ***** válasza:
51%
Én csak azt utálom nőként ha egy másik nő munkahelyen szexisen öltözik vagy viselkedik, mindegy mennyi idős. Nem azért mert szebb és látom hogy csorgatják utána a pasik a nyálukat, hanem azért mert nekem az iylen öltözék szexuális előjátéknak számít és kellemetlenül érzem magam ha egy iylen nőre nézek. Kb olyan mintha egy pasas alsógatya öltönyfelsőben szaladgálna kidudorodó farokkal. Szóval nekem is a szex az első gondolatom, ha iylen nőre nézek, nemcsak a férfiaknak és hát olyan mintha rányitottam volna az ajtót másokra miközben dugnak...
2020. szept. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/92 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, én pont azt látom, hogy az én huszas korosztályomban az a fura, ha veled egykorú, vagy fiatalabb párod van, mert szinte mindenki harmincasokkal van :D. De csak halkan jegyzem meg, hogy ezek a dolgok nem igazán befolyásolják a te párkeresésed, és nem a te dolgod ebbe beleszólni, vagy bírálni a nőket azért, h milyen életkorú párjuk van.

24/N

2020. szept. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/92 anonim ***** válasza:
94%

Nekem meg felfordul a gyomrom az ilyen beképzelt, mást nem tiszteletben tartó alakoktól, mint a kérdező. Ki akar egy olyan pasit, aki nem tartja tiszteletben a döntésem és ráadásul azt hiszi, hogy majd hirtelen kiugrom a kapcsolatomból miatta.

Nyugodtan tartsd csak konkurenciának a fiatal srácokat, semmivel nem jobb náluk csak azért, mert idősebb vagy. Sőt.


Áruld már el nekünk, mitől is vagy te jobb? A nőket nem tiszteled, csak szexuális tárgynak és gyerekkihordónak tekinted őket, akiknek csak a testük az értékük. A férfiak egy jelentős és az évek múlásával egyre jelentősebb csoportját sem tiszteled, hanem lenézed (értsd a fiatalabbak).

És azt is áruld már el, hogy ha netán sikerülne feleségül venned egy 25 körüli nőt, akkor majd 10-20 év múlva megcsalod vén trottyosként, mert neked az jár?

2020. szept. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/92 anonim ***** válasza:
98%
Nem jut nő, szar lehet neked! A stílus és a gondolkodás, borzalmasan besavanyodott vagy.
2020. szept. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/92 anonim ***** válasza:
100%
De ha te házasodni akarsz akkor kit érdekel, hogy mások hogy élnek? A te feladatod megtalálni azt az egy nőt azaz egy darab nőre van szükséged hozzá nem? Nem az összesre. A legjobb korban vagy hozzá.
2020. szept. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/92 anonim ***** válasza:
0%
Sok a fusztrált semmirekellő nőszemély itt. Kritikát nem tűr, érdemi választ nem tudnak adni, csak jön a "csak, mer azér mert te is". Értelmetlen vitatkozni velük. Sosem volt semmilyük, most sincs és nem is lesz. Bármi amit mondanak, csak is kizárólag az önbizalmad összetörteléséről szól, mert az az 1 amire hatni tudnak. De ha ügyes vagy, ignorálod őket. Értelmes nő nem "egy likeként" néz másokra, és nem úgy válaszol konkrét kérdésre: "csak mer te is". Jah és ezekkel a nárcisztikusokkal nem tudsz vitatkozni sem, felesleges, mindig nekik lesz igazuk, "csak mer különben hülye vagy".
2020. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/92 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az normális, hogy ennek a szarnak azért van baja azzal, hogy a 29 éves nő 26 éves férfival jár, mert NEKI kell a 29 éves? A szabad akaratot képtelen elfogadni.
2020. szept. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/92 anonim ***** válasza:
0%
A szabad akarattal nincs semmi bajom, de az a "szar" nem azt mondja h neki jár, hanem azt h "nem érti". Kultúra nálatok sem volt? Akinek nem értek egyet a véleményével, vagy nincs belőle semmi hasznom azt elmondhatom mindennek? Neki is vszínű ez a baja. Az érdekemberek...
2020. szept. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/92 anonim ***** válasza:
100%
De neki nem is kell ezt értenie. A 29 éves lány beleszeret a 26 éves fiúba. Milyen retardált áll le ezen állat vakargatni, hogy "ezt nem értem".
2020. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!