Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy egyre több nő van akár 3-5 évvel fiatalabb pasival?

Figyelt kérdés
Én elviselhetetlenül beképzeltnek látom az ilyen nőket, ha azt hiszik, hogy meg tudják tartani az ilyen pasit, vagy pedig nem lép félre. A társkeresést meg tovább nehezítik, rombolják, mivel még nagyobb a merítés. Másrészt komolytalanná is teszik magukat, szóval rájuk nézve is romboló.

2020. szept. 7. 09:58
 71/92 anonim ***** válasza:
100%

"Neki is vszínű ez a baja. Az érdekemberek..."


Neki pont az a baja, hogy egy fiatal nő érdekből sem őt választja, hanem egy pár évvel fiatalabb férfit.


" de az a "szar" nem azt mondja h neki jár, hanem azt h "nem érti""


Ugyanmár! Az összes kommentje azt sugalja, hogy neki jár. Természetes, hogy rámászik nála jóval fiatalabb és ráadásul foglalt lányokra, csak mert fiatalabb a párjuk.

A nőket hibáztatja, hogy neki azért nincs párja, mert a fiatal lányok nem 30-as pasit akarnak, és már milyen dolog ez mégis.

2020. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/92 anonim ***** válasza:
17%
Lehet valahol mélyen igazad van, de azért nézz fel picit tinderre férfi regisztrációval, és akkor mondj véleményt. Az a program tökéletesen levetíti papírra az igényeket. De itt is megnézheted a női hozzászólásokat. Semmi mást nem mondanak, csak "lúzer vagy, hülye vagy, senki vagy". Semmi más csak önbizalomtördelő. Nyilván abból lehet választani nektek ami van, de azért mégis mindenkinek a pillanatnyi küzdelem nélküli villámöröm kell? Akiből meg nincs hasznom, azt meg elhordom mindennek? Ebben viszont neki van igaza, hogy ilyenek a lányok. Én meglett 100kg-os izmos férfiként nem csinálom azt, hogy minden reggel 2x pofánvágom azt akiből nincs hasznom (úgy sem mer visszaütni), vagy sosem fogok kapcsolatba kerülni vele. Legyen az fiú,lány,öreg vagy fiatal. Milyen világ lenne már ez?
2020. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/92 anonim ***** válasza:
100%

De itt nem az történt, hogy a kérdező idejött, nem szólt semmit, és kórusban elkezdtük szidni. Az alapkérdésére reakció a lúzerezés.


"Én elviselhetetlenül beképzeltnek látom az ilyen nőket, ha azt hiszik, hogy meg tudják tartani az ilyen pasit, vagy pedig nem lép félre."


Írja ezt a kérdező. Neki nincs haszna azokból a nőkből, akik nem vele dugnak, hát ocsmány stílusban beszél róluk, és lenézi őket.

2020. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/92 anonim ***** válasza:
88%
Olyan jó lenne ha az ilyen kérdező féle selejtek alapítanának valami saját kis országot. Ott aztán mehetne a nőgyűlölés, meg a vígasz seggbekuki. Aki ilyen szinten van, hogy szexuálisan zaklat másokat, az nem a többségi társadalomba való.
2020. szept. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/92 anonim ***** válasza:
9%

"Olyan jó lenne ha az ilyen kérdező féle selejtek alapítanának valami saját kis országot."

Olyan jó lenne, ha az ilyen feminista szarok alapítanának egy ilyen kis országot, amiben csak tükrök és feministák lennének, és sorban mondanák a tükröknek, "ugye én vagyok a világon a legszebb", majd a végén kipusztulnának a nagy önzőségben. Annyira jó lenne de tényleg.

2020. szept. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/92 anonim ***** válasza:
83%

Tehát akkor nem látod, hogy a kérdező kezdte a kötözködést.


Önzetlenségből nem fogunk titeket leszopni, nyomorult kis szarok. Anyádat kérd meg.

2020. szept. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/92 anonim ***** válasza:
16%

#61: " Nyugaton nagyon felmenoben van ez a tendencia, idosebb no fiatalabb ferfi felallas."

Nyugaton korábban volt ez felmenőben, ma már ott is áll vissza a helyzet a korábbira. Ha megfigyeled a társadalmi változásokat, ott is inkább állnak vissza a klasszikus felálláshoz. Persze azért azt tegyük hozzá, hogy 25 feletti embereknél a 3-5 éves korkülönbség szinte semmi.

2020. szept. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/92 anonim ***** válasza:
0%

"Önzetlenségből nem fogunk titeket leszopni, nyomorult kis szarok. Anyádat kérd meg."

Kérte valaki? Egyébként pont a magad fajták jönnek oda, mert a készbe beleülnének, azt mikor kimutatod a fogad fehérjét, akkor nem érted miért kapod a pofont. Nah pont az ilyen mondataid után.

Ha ezt élőben mondanád, vszínű már több füled lenne mint fogad. Én legalább ismerem anyámat, gondolom neked se anyád se apád. Micsoda egy "nőies" teremtés lehetsz, szánalomember. Nyilván ezért vagy beteg.

2020. szept. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/92 A kérdező kommentje:
Azért te is elég beteg vagy. Nőket szoktál verni?
2020. szept. 8. 13:38
 80/92 anonim ***** válasza:
100%
3-5 év kb semmi. Én 28 éves vagyok és a 25-35 közöttieket kb egy korosztálynak érzem. 25-ig és 40 felé van egy-egy határ, ahol érezni, hogy más generáció.
2020. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!