Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy egyre több nő van akár 3-5 évvel fiatalabb pasival?

Figyelt kérdés
Én elviselhetetlenül beképzeltnek látom az ilyen nőket, ha azt hiszik, hogy meg tudják tartani az ilyen pasit, vagy pedig nem lép félre. A társkeresést meg tovább nehezítik, rombolják, mivel még nagyobb a merítés. Másrészt komolytalanná is teszik magukat, szóval rájuk nézve is romboló.

2020. szept. 7. 09:58
 81/92 anonim ***** válasza:
0%

"Nőket szoktál verni?"

Nőket nem, de ez nem nő.

2020. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/92 anonim ***** válasza:
96%

"Ha ezt élőben mondanád, vszínű már több füled lenne mint fogad"


Nem elég, hogy vén phaszként fiatal nőket akar venni, de még egy agressziv barom is.

2020. szept. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/92 anonim ***** válasza:
96%

"Nőket nem, de ez nem nő."


Iskolában lehetne tanítani ezt a mentalítást.

Tipikus erőszakos phasz.

2020. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/92 anonim ***** válasza:
0%
Feminista drágáim, attól h úgy érzitek ti bármit mondhattok, bármit megtehettek, különben "nem lehet veletek csinálni semmit" attól ez még nem így van. Ha kocsmai verekedést provokálsz, ne csodálkozz rajta ha kapsz 2 pofont. Ha úgy beszélsz mint egy arrogáns állat, akkor miért várjátok el h ne legyen honorálva? Értem én h kettős mércétek van, de fordítva hogy tetszene? Ok nélkül ledobnálak a buszról, azt mondanád "köszönöm"? Ez a baj veletek, csak a saját oldalatokat nézitek, azt úgy gondoljátok mindent lehet. A fenét. Nem csak én, bármelyik valamire való fickó utcára tenne ha elkezdenél anyázni neki, mert nem tetszik épp valami. Kettős mércés nyomorékok. Semmitek sincs, nem is lesz, csak a pofa. Azt ha valaki zárat rak rá, akkor meg sír a szátok.
2020. szept. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/92 anonim ***** válasza:
96%

Az alkesz apád is így verte agyon anyádat, miközben a te fejedbe meg azt verte, egy büdös riibanc? Akkor szoktak ilyen fogyatékok történni, mint te.


Értsd meg még egyszer, te phasz - itt nem áll fenn az OK NÉLKÜL esete, a kérdező jött ide keménykedni. Őt nems szabad virtuálisan sem szájba verni, csak mert szerelmes vagy belé?

2020. szept. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/92 A kérdező kommentje:

Én csak annyit mondok, hogy megteheti az a 29 éves nő, hogy 26 éves sráccal jön össze, csak aztán ne sírjon, amikor pár év múlva le lesz cserélve egy 20 évesre, és fogadja el, ha az idősebb férfiak nem veszik komolyan a kapcsolatát, és udvarolnak. Legyen velük türelmes, ne hisztizzen.


Ettől függetlenül én nem vállalok semmilyen közösséget az egypipás válaszolóval, látom, hogy fejben beteg.

2020. szept. 8. 15:28
 87/92 anonim ***** válasza:
0%

"Az alkesz apád is így verte agyon anyádat, miközben a te fejedbe meg azt verte, egy büdös riibanc? Akkor szoktak ilyen fogyatékok történni, mint te."

Téged tényleg addig ütnélek amíg levegőt veszel, az se érdekelne ha többet kapnék érte mint egy állatért. Támogatom a incelek tevékenységét, hogy a magadfajtákat írtják, mert te nem érdemelsz levegőt sem. Mit képzelsz te h így beszélsz ismeretlen emberekről? Szégyentelen ostoba ember. A sok nyomorult meg pontozza fel. Nincstelen szaremberek vagytok 1-1ig, azok is maradtok.

2020. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/92 A kérdező kommentje:
Bocs, de ezt pont megérdemelted. :D
2020. szept. 8. 16:06
 89/92 anonim ***** válasza:
100%

"Ha egy idősebb nő összejön egy fiatalabb pasival, egyből megvédidek, hogy intelligens, meg a szerelem nem ismeri a korkülönbséget, stb.

Ellenben ha egy férfi írná ki ide, hogy tetszik neki egy jóval fiatalabb nő, jönnének a támadások, hogy fúj, mit akar egy gyerektől, kapuzárási pánik, a farka után megy, stb."

A kérdésben 3-5 évvel fiatalabb férfi volt. Írj ki kérdést, hogy tetszik neked egy 3 vagy 5 évvel fiatalabb nő, és lássuk, kapsz-e rá olyan választ, hogy perverz disznó vagy.

2020. szept. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/92 anonim ***** válasza:
100%

"Ha jön egy fiatal friss csinos szexi nő, és ezt megnézik az ottani 30-as férfiak, az öregecske nők úgy néznek rájuk, mint a mosott rongyra, sőt a fiatal nőt is utálják emiatt.

Hölgyeim, irigység!?"

Volt ilyen a cégünknél, onnantól kezdve nem lehetett semmi hasznát venni a Katikának, mert csak szempillát rebegtetni járt be, és még én éreztem hülyén magam, ha gyanútlanul benyitottam a fénymásolóba, ők meg épp csak nem dugtak. Persze, hogy irigylem, hogy ugyanannyi a fizetése, és egész munkaidőben tétlenkedik.

2020. szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!