Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme olyannal összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme olyannal összejönni aki nem igazán tetszik?

Figyelt kérdés

Most csak a kinézetet nézzük!

Tehát ha én nem vagyok tökéletes testű, jóképű fiú, nekem az átlagos testalkatú lányok tetszenek, de nekik szerintem én nem jövök be. Akkor inkább jobb egyedül maradni?

Nem tehetek róla de az elhízottabb lányok(ideális testsúly+5kg nál több felesleg) nem tudnak vonzani, nem jönnék össze ilyen lánnyal semmi áron. Átlagos testű lányok tetszenek. Túl vékonyak sem jönnek be (túl sportos, plázacica jellegűek sem). Sima egyszerű átlagos lányok akikért odáig vagyok.

Bár én is egy kicsit vékony vagyok, de legalább magas és széles vállú, az arcom meg átlagos, vagy talán egy kicsivel jobb.

Azt érzem hogy azok a lányok akik nekem tetszenek, nekik én nem jövök be.

Pedig szerintem nincs nagy elvárásom.


2020. szept. 7. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezzel úgy vagyok hogy ha nem kifejezetten taszít akkor nem gond ha nem néz ki tökéletesen, feltéve persze hogy a belsoje megfog. Viszont ha olyan csúnya szegény hogy egyenesen taszító akkor sajnos lehet akármilyen belsore nem tudok hozzá vonzódni.
2020. szept. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el valamelyikkel ismerkedni és ne légy kishitű magaddal szemben.

Nem tudhatod a kiszemelt lánynak nem éppen Te jössz-e be. Ha 10 olyan jeleket ad, hogy másra vágyik, akkor kezdj el a 11.-nél.

2020. szept. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátnak még jó lehet.
2020. szept. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Pedig úgy látszik csak a kövér csajoknal van esélyes. Barátkozz meg ezzel.
2020. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kinezetre... Es te milyen szemszinnel hajjal rendelkezel? Hany cm magas vagy hany kg? Ha mar igy analizaljuk a noket hogy az atlagos jon be
2020. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Barna hajam és sötét barna szemem van. 190 cm körül, 75 kiló.
2020. szept. 7. 21:48
 7/8 Clay Morrow ***** válasza:

Hát figyelj, az enyém objektíven nem is volt csúnya, arcra szépecske volt vagy az, de nekem nem volt az esetem és még is belementem.

Úgy se bírtam sokáig, szerintem más se ilyen helyzetben, de akinek megy, azt nem tudom, hogy sajnáljam a helyzete miatt, vagy tiszteljem a kitartása miatt...

2020. szept. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

N I N C S

Ne sérts meg azzal senkit, hogy ló helyett szamárnak tekinted!

Azért idővel te is rájössz majd, hogy a külső nem minden. Lehet, hogy még fiatal vagy és most még nagyon fontosnak tartod, hogy egy lány pont olyan alkatú legyen, amilyet szeretnél, de idővel ebben a tekintetben is változni fognak az elvárásaid. Ami NEM azt jelenti, hogy akkor majd összejössz egy olyan lánnyal, aki nem tetszik, hanem azt, hogy megtetszik egy olyan, akiről korábban nem is gondoltad volna. :-)

2020. szept. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!