Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz hogy ha egy nő minnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csicsikusz kérdése:

Igaz hogy ha egy nő minnél szebb kívül, annál rondább, rosszabb ember belül, és minnél csúnyább külsőre, annál jobb rendesebb ember belül?

Figyelt kérdés
Úgy értem az olyanok akik tipikus szép arc nagym3ll formáspopsi, nekik inkább csak a pasi pénze számít?
2020. szept. 8. 01:50
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
11%
Nem, a ronda nők többsége is pénzéhes.
2020. szept. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
67%

"jóval nagyobb valószínűséggel fordítanak nagyobb figyelmet az adott kandidátus mélyebb értékeire is"


Nem igaz. Csak a kevésbbé előnyös külsejűek között tudnak válogatni, akik között ugyanolyan arányban van jobb és rosszabb. Sőt, mondhatjuk azt is, hogy esetleg meg kell alkudniuk egy kivűl-belül ronda alakkal.


Egy szép nőnek pedig reális esélye van egy olyan helyes pasit találni, akinek belső értékei is vannak.

2020. szept. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem, ezt csak a ronda, komplexusos emberek mondják, hogy kicsit jobban érezzék magukat.


És mondjuk azért, mert valaki nem az igaz szerelem (hanem mondjuk az anyagi biztonság) miatt keres párt, még nem feltétlen rossz ember :D

2020. szept. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Hülye kérdés, egyáltalán mit értesz az alatt, hogy “minél szebb”?

Szerintem nem attól lesz valaki szép, hogy minél nagyobb melleket csináltat magának, s minél r.b@ncosabb. Így eleve értelmetlen a kérdés, ha ilyen nőkre gondoltál “legszebb” nő alatt. Ez sokak szerint még csak nem is szép.

2020. szept. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem igaz. Hozzám férfiként pl. olyan nő soha nem jött oda, akit mondjuk úgy, nem tartottam vonzónak. Sőt, az ilyen nők kritizálják leginkább a férfiakat. De ahogy hallom, fordítva ugyanez igaz. A csúnyább helyett én inkább a "kevésbé vonzó" jelzőt használnám, de az ilyen nők azok, akiknek az egekbe vannak az elvárásaik. Ők azok a tipikus "nem lennék olyan klubnak a tagja, ami elfogad engem tagjának" félék, akiknek igazából saját magukkal van bajuk és azt vetítik ki a férfiakra. Mert "a lúzer pasi mit képzel, hogy odajön hozzám, a sikeres meg biztos csak meg akar dugni".
2020. szept. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Összevetve a kommenteket, arra az eredményre jutottam,hogy a válasz relatív.

Vagyis a válasz az lenne hogy: minden nőnek a ku.va Pénz,az anyagiak számitanak függetlenül attól hogy csúnya e vagy szép. Ha elsőre meg is kíván mert ő csunya te meg szép, később ugyanugy dobni fog a pénzhiány miatt.

Lehet valaki szép pasi, Én magam jol nézek ki külsőre de anyagilag mindig romokban heverek. a gyermekkorom sem volt felhőtlen anyukám mindigis bántott ,a suliban a többiek kb ugy bántak velem mint egy kutyával főleg amig gyenge testalkatom volt.

Eddig Mindenhonnan kirúgtak, vagy el kellett mennem mert nem birtam tovább a köc.ög szabályokat. Volt pár rövidebb néhány hetes kapcsim csúnyácska barátnőim, de a szép nőknél mindigis hiába próbálkoztam. Igazából én magam sem tudtam eldönteni hogy komolyat akarok vagy csak egyéjszakást, sokaig jó az csak legyen valami alapon gondolkodtam. Mindigis azt éreztem ha kapcsiba maradok,egy börtönbe zárom magam és ezt nem bírom.

Valoszinüleg (sajnos) magamon kellene változtanom. Elfogadnom hogy igy müködik a világ, keresni pár milliót venni egy nagy telket,kicsit offgrid életmódot élni, állatokat,növényeket fákat nevelni, és lekötelezni magam egy átlagosan kinéző csajszival.


32F

2020. szept. 8. 09:48
 17/33 A kérdező kommentje:
Ja ugy értem ha összejöttem volna egy szép csajjal vele leköteleztem volna magam, viszont a szép nők megfontoltabbak is, előre atgondolják kivel kezdenek kapcsit, és hiába az izmos fullos külsőd ha anyagilag nullán vagy.
2020. szept. 8. 09:56
 18/33 anonim ***** válasza:

Én nem tartom magam csúnyának, sose tartottam, de mégis egész életemben úgy néztek rám a nők, mint ha egy undorító féreg lennék, valami extrém visszataszító hányásdarabka...

Legalábbis én így éreztem és érzem most is. Ennek ellenére akivel normálisabban kapcsolatba (nem párkapcsolatba) kerültem, pedig pont azt mondták, hogy jóképű, helyes vagyok és csodálkoznak, hogy nincs barátnőm.

Aztán egyszercsak lett, teljesen véletlenül, amikor abszolút nem számítottam rá. Alapból is tartottam a 2 (de inkább 10) lépés távolságot mindenkitől, nagyon nem szerettem az embereket mègis valami csoda folytán összejött egy barátnő. Aztán persze megcsalt, kidobott és megalázott párszor. Azóta már tényleg igaz, hogy ronda vagyok, megkopaszodtam, eléggé lefogytam és úgy összességében egyre rosszabbul nézek ki.

Mindezek miatt belsőre is egy darab szarrá válok szépen fokozatosan...

Bízni már nem tudok senkiben, főleg nem a nőkben és nem várok el senkitől semmit.

Kifejezetten taszítanak az emberek, szó szerint inkább undort érzek egy alapvetően szép lány láttán. Úgyhogy az állításod kedves kérdező nem igaz szerintem.

Persze te a nőkről kérdeztél, de ez a dolog nem nemspecifikus.

2020. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

"Eddig Mindenhonnan kirúgtak, vagy el kellett mennem mert nem birtam tovább a köc.ög szabályokat."


Ez a te bajod, nem a pénz. Senkihez, semmihez nem tudsz alkalmazkodni. Mindenhol vannak szabályok, csak egy lakatlan szigeten nem, ha egyedül vagy.

ne a nőket hibáztasd. Bocs, de soha nem kellene olyan, akit minden munkahelyről kirúgnak vagy felmond, mert nem bírja a kötöttségeket. Nyilván a párkapcsolati kötöttségeket sem bírnád.

2020. szept. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
mivaaaaaaan??????
2020. szept. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!