Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz hogy ha egy nő minnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csicsikusz kérdése:

Igaz hogy ha egy nő minnél szebb kívül, annál rondább, rosszabb ember belül, és minnél csúnyább külsőre, annál jobb rendesebb ember belül?

Figyelt kérdés
Úgy értem az olyanok akik tipikus szép arc nagym3ll formáspopsi, nekik inkább csak a pasi pénze számít?
2020. szept. 8. 01:50
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Nyilván nem igaz. Viszont azért az én személyes nőismerőseim közül, a legundorítóbb ri.bancok mind szépek. Tehát nem igaz úgy egybe, viszont sok szép ember lesz elszállva magától, ami nem egészséges önbizalom. EZ inkább fenyegeti őket. Létező dolog, hogy a csúnyábbak frusztráltak a külsejük miatt, viszont a személyes ismerőseim közül a szép nők viselkednek a leg gázabbul.
2020. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Hmm utolsó mondasz valamit. Ezek szerint csak a szép nők többségére igaz h rosszak. Mennyi lehet ez az arány? Kb 70% ribi És 30%normalis?
2020. szept. 8. 16:02
 23/33 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek annyit feltétlenül javasolnék a bevallott előélete és gondolatvilága alapján, hogy mielőbb forduljon pszichológushoz. Ugyanis olyan markáns személyiségvonások alakulhattak ki benne, amelyek alapján nincs reális esélye sem egy tartós párkapcsolatra, sem egy tartós munkahelyre. Először lelki önfejlesztést kell végezni, a személyiséget formálni egy őszinte terápiás kapcsolatban, mielőtt párkapcsolattal próbálkozik. Különben jó eséllyel az egész élete zsákutca lesz, s majd 60 évesen kesereghet, hogy végleg belebukott az életébe, elszúrta. Maguktól már nemigen fognak helyrejönni a dolgok, külső segítség kell.
2020. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Ez nem átlagos arány. Az én ismerőseim közül a legnagyobb ri.bancok a szép nők, ennyit írtam.
2020. szept. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
23/24 nekem még pszihológusra sem tellik, de ugy latom te értessz az ilyesmikhez, kérlek mond el mit kell tennem!
2020. szept. 9. 08:04
 26/33 anonim ***** válasza:
#25: Valóban értek egy kicsit a pszichológiához, de sajnos nem tudok pár sorban olyan tanácsot adni, ami biztosan segítene. Ha nincs pénzed arra, hogy tartósan járj pszichológushoz, akkor legalább egyetlen találkozásra gyűjts össze elég pénzt (kb. 10 ezer forint). Az alatt az 50 perces őszinte beszélgetés alatt is nagyon sokat előreléphetsz, érdemes rááldozni a pénzt. Sok sikert!
2020. szept. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
10 ezer forint? Lehúzás!!
2020. szept. 9. 17:38
 28/33 anonim ***** válasza:

#27: Jelenleg nagyjából ez az ára annak, ha pszichológushoz akarsz járni. Ezen persze fel lehet háborodni, de az nem változtat a tényen: ilyenek az árak, ha tetszik, ha nem. Viszont ha segít, akkor az egy pszichológus egész életedre olyan pozitív hatással lehet, hogy utólag bagatell összegnek tűnik majd az erre fordított pénz. Ha mondjuk a foteleden felszakad a huzat, akkor is dönthetsz úgy, hogy onnantól életed végéig szakadt fotelen fogadod a vendégeidet, és úgy is, hogy kifizetsz egy kárpitost.


Ha belegondolsz, az egész párkeresés költséges dolog. Ha meghívsz valakit egy moziba vagy koncertre és utána még egy italra, az nagyjából ugyanígy 10 ezerbe kerül; és persze semmi garancia nincs arra, hogy az egészből kapcsolat lesz. S akkor még nem is szóltunk a virágokról és az egyéb ajándékokról. Egy nő a kezdődő kapcsolat bármely szakaszában faképnél hagyhat: az ötödik randi után ugyanúgy, mint az első randi után. S meg kell tanulni az ezzel járó lelki fájdalmat feldolgozni ugyanúgy, mint azt lenyelni, hogy az erre fordított idő, pénz és energia mind elveszett.

2020. szept. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Utolsó én nem járok pszichológushoz, viszont mi van azokkal akik elmentek 15 aször 150 ezerért, nem lett jobb nekik semmivel? Szerintem is lehúzás.
2020. szept. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
#29: Valóban nem mindenkin segít a pszichológus: egyrészt mert - mint minden szakmában - köztük is vannak tehetségtelenek, másrészt meg azért, mert nem mindenkin lehet segíteni. De van, akin segít: rajtam is segített és két ismerősöm is van, akin segített. Ez egy befektetés, ami vagy bejön, vagy nem. Viszont ha bejön, akkor az életminőségeden nagyot emelhet. A "lehúzás" azt jelentené, hogy kifizetsz valamit és szinte semmit nem kapsz érte. A pszichológusok esetében ilyenről szó sincs, mert van reális esélye a kézzel fogható előrelépésnek. A pszichológia még nincs azon a fejlettségi szinten, mint mondjuk a belgyógyászat, hogy szinte kapsz egy gyógyszert, amitől jobban leszel. Ez egy gyakran lassú, nehéz, és nem teljesen biztos kimenetelű folyamat. Viszont van tényleges esély a javulásra, s ezért megéri a befektetést, mert még mindig jobb opció, mint éveken át vagy életed végéig kínlódni.
2020. szept. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!