Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz hogy ha egy nő minnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csicsikusz kérdése:

Igaz hogy ha egy nő minnél szebb kívül, annál rondább, rosszabb ember belül, és minnél csúnyább külsőre, annál jobb rendesebb ember belül?

Figyelt kérdés
Úgy értem az olyanok akik tipikus szép arc nagym3ll formáspopsi, nekik inkább csak a pasi pénze számít?
2020. szept. 8. 01:50
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Akkor írok egy példát, ami más kérdéshez is odaírtam. Anorexiás nő elmegy 4 pszichológushoz, semmivel se lesz jobb neki. Másik nő önértékelés miatt megy, de lehet pasi is, mert sokan vannak. Semmivel se érzik magukat jobban, viszont a pénz oda. Ezt minek hívod? Itt pont nem kaptak semmit.
2020. szept. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
A pszichológusoknak nincs semmi gondjuk mert keresnek napi 80 ezret. igy nekem is lenne luxuskocsim sajat villám fullos bnőm egy perc alatt, szomorú h legjobban mások tömeges lehúzásával lehet előrejutni...
2020. szept. 10. 09:00
 33/33 anonim ***** válasza:

#31: Én nem azt állítottam, hogy mindenkin segít a pszichológus, hanem azt, hogy van, akin igen, és van, akin nem. Ahogy mondtam, rajtam is segített és két ismerősömön is. Ez tény. Elismerem, hogy ez egy kockázatos befektetés, de nagyon bejöhet, és ezért érdemes lehet elgondolkodni rajta, különösen annak, akinek kátyúba jutott az élete és a saját erejéből való kilábalás nem tűnik valószínűnek.


Szinte minden befektetés kockázatokat rejt. Az élet kevés olyan lehetőséget ad, melyben kockázat nélküli, biztos, nyereség várható. Ha befizetsz egy hetes balatoni nyaralásra, és mindvégig zuhog az eső, az is veszteség. Ha befizetsz egy nyelvvizsgára és rosszul sikerül, akkor is elúszott a pénz. Ha virágpalántákat veszel, kiülteted a kertedbe, aztán egy váratlan fagy miatt mind elpusztulnak, az is veszteség. Ha drága nyakláncot veszel ajándékba a választottadnak, aztán két hét múlva elhagy, az is veszteség. A vállalkozók, kereskedők rengeteg olyan szolgáltatást, árut kínálnak, amelyek esetében a pozitív kimenetet senki nem garantálja. De ettől még mindig sokan fizetnek be nyaralásra vagy vesznek nyakláncot a párjuknak.


A pszichológus akkor volna lehúzás, ha eleve úgy hirdetné magát, hogy nála mindenki jobban lesz, minden lelkibeteg ember garantáltan meggyógyul, minden lelki probléma maradéktalanul megoldódik. Tudtommal egy pszichológus sem mond ilyet. Nem is mondhat, mert a különféle lelkibetegségek, problémák terápiás gyógyításának az esélye statisztikailag a szinte teljesen reménytelentől a 80%-ig terjed. Soha nincs, egy esetben sem 100%-os esély. Benne van a kockázat, hogy semmire sem jutsz egy pszichológussal, de annak az esélye is, hogy jelentősen előrelépsz. Ennek tudatában kell pszichológushoz fordulni annak, aki akar.

2020. szept. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!