Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az internet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az internetes társkeresőkön egy nő számára legalább 9/10 -es külsejűnek kell lennem ahhoz, hogy ismerkedni akarjon velem?

Figyelt kérdés
2020. szept. 10. 13:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%

Ez a baj kérdező, hogy te csak "beéred velük", nem látod őket tökéletesnek. Ezt pedig biztos, hogy sokan megérzik és azért menekülnek előled.

Nekem volt olyan párom, aki nem volt ronda, de azért 10/10 sem, nekem viszont az volt, míg vele voltam. Szóval valamit biztos nem jól csinálsz, ha sehogy sem jön ki a matek. :/

2020. szept. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
4%

A nők hány százalékát húzod jobbra?

Én magamat a közép mezőny tetjére sorolnám be, a lányok 2/3-át szimpatikusnak ítéltem a képei alapján, nem sok sikerem volt (1% alatti match arány).

Szeritnem ha egy átlag pasi a lányok 100%-át jobbra húzná, akkor is maximum a 2-5%-val lenne match. Nagyon el van torzulva a "piac".

2020. szept. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
47%
Gondolj bele, egy nagyobb társkeresőn fenn van mondjuk 30e férfi, ha hősnőnk kizárólag a legjobban kinéző 1%-kal hajlandó szóba állni, akkor még mindig 300 férfi közül válogathat. Egyszerűen olyan brutális férfibőség van ezeken az oldalakon, hogy még a leggázabb nők is simán megengedhetik maguknak, hogy kizárólag a top pasikkal foglalkozzanak.
2020. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%
#13 Ez jó mese. Valójában nagyon kevés top pasi van, akivel érdemes is valamit kezdeni és nem csak fuckboy, az már eleve elkelt. A jó pasik többnyire a jó nőknek jutnak. Már az átlagos külsejű nőknek is nehéz társat találni, a leggázabb nők meg nem járnak jó pasikkal.
2020. szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14

Persze, mert az átlag csaj 2 hét társkeresőzés után azt látja, h rengeteg jó pasi szeretne tőle valamit és elkezd reménykedni, h közülük legalább egy nem csak szexre akarja. Kapnak egy komoly önbizalom boostot egy hamis reménnyel.

2020. szept. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lefogadom akit te 5/10 nek gondolsz az inkább 7 es. Egy 5 ös pasinak nem jut vékony testalkatú lány. Felejtsd ezt el. 👍🏻
2020. szept. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!