Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb férfinak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfinak miért nincs olyan elvárása a nők felé, hogy legyen (nőiesen) izmos, sportos, mikor a nők ugyan ezt elvárják a férfiaktól?

Figyelt kérdés

Vékony férfiként gáz vagy. Én magam teljesen elégedett lennék a testemmel, fizikumommal, azonban rendszersen megkapom, túl sovány / vézna vagyok, miért nem járok kondi terembe. Sportoltam, nagyrészt kardio, illetve labda játékok, sosem mentem rá a látható izomtöveg növelésre, ami jött jött, de genetika miatt nem sok. Különböző szereket meg nem tolnék csak emiatt....


Namost ezzel szemben én nem hallom azt a férfitársaktól, hogy jajjj, azzal a nővel ne kezd, mert kicsi a melle, kicsi a feneke, nem elég gömbölyű, sportot és edzőtermet hírből nem látott. Pont nem érdekli a férfiak 90%-át ez az egész, amíg a lány összességében vonzó, kedves, lehet vele egyébként mozogni, szabadidős tevékenységeket végezni. Mindenki tujda, hogy szebb lenne, ha heti 3 alkalommal legalább elmenne sportolni / kondiba, de ez mégsem elvárás gyakorlatilag egyetlen nő felé sem.



2020. szept. 10. 14:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
38%
Mert alapvetően egy nőnek nem szükséges sportosnak és izmosnak lennie. Egy nő legyen formás és szép.
2020. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
Én szeretem a sportosan izmos nőket, mert feszességet és esztétikus felépítést ad. Amikor egy nőnek tónusosan izmos háta van, sokkal szebb egy fűzőben vagy estélyiben, mintha csontos lenne. Na meg szerinted egy izmos feszes fenékre melyik férfi mondja, hogy "kösz, nem tetszik"? Szerintem nem sokan. Nem elvárás a sportos test, de nem hátrány. Ez férfinál is így van. Szerintem egyik nő sem várja el, hogy kigyúrt legyél, csak ne legyél kórosan sovány vagy kövér. Tehát egészséges legyél. Ettől függetlenül sosem hátrány, ha karbantartod a fizikumod.
2020. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11%

Nekünk egyetlen elvárásuk van: a férfi ne legyen kövér.


A vékony és az izmos is megfelelő! Csak túlsúly egy deka ne legyen rajta mert az nem férfias!


25/N

2020. szept. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy férfi nem reménytelenül ronda és nem totál elveszett a nőknél, ugyanúgy vannak igényei, mint a nőknek. Nálam csak a sportos, mindenhol szexin domborodó nők kerültek képbe, mert kizárólag ők vonzanak szexuálusan.
2020. szept. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!