Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti miért vagytok buták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti miért vagytok buták és miért nem jönnétek össze biztonsági őrrel (haverom)? PAnaszkodik is, igen jól keres 28 évesen 340 nettó (keleti részen, vidéken ez kimagasló ), heti 5 nap, napi 10 óra fegyveres őrzés és nem kell a nőknek mert csak őr.

Figyelt kérdés
2020. szept. 10. 20:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
20: Persze, ezzel én is hasonlóan vagyok. Elvagyok a hobbijaimmal, élem az életem, és mint mondtam nyugodt vagyok, nem a másik nem reakciói alapján ítélem meg magamat. Inkább az ember kíváncsi, hogy "Mégiscsak elmúltam 30, mi lehet az oka, hogy még egy nő sem figyelt fel rám férfiként?" Szóval néha már inkább filozófiai gondolkodás ez :)
2020. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
26%

Próbálkozzon olyannál, aki nem néz tv-t, különben versenyezhet ezekkel:

[link]

Vehet lovat, kastélyt, ezt azt.

Egyébként őszintén, ne is próbálkozzon, csak saját magát darálja le. Amelyik példány akar valamit, az odamegy (de akkor is tartani kell a távolságot, mert meglop, elárul, átver, mert csak egyéni önös érdekek miatt megy oda), amelyik nem az akkor se fog ha leszakad az ég.

2020. szept. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
Tinderen talal not,ha jol nez ki. Ha van penze,megcsinalja egy ugyes plasztikai sebesz szepfiura.
2020. szept. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
68%

#15 Én azt nem értem, hogy a az ilyen komplexusos emberkéknek hogy nem tűnik fel, hogy sokféle ember párkapcsolatban van, függetlenül attól, hogy csórók, kevésbé jóképűek, alacsonyak, stb.

Lehet, hogy neki nem jött össze, de emiatt nemigen lehet sztereotípiákat gyártani, mikor körbenézek ès látom, hogy sok átlag embernek összejött a kapcsolat...

2020. szept. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

24: Éppen ezért legtöbbször olyan dolgokból lesznek ezek a komplexusok, amik az utcán nem láthatók. "Biztos nagy farok kell (nem látod az utcán másét), biztos kőgazdag kell (valamennyire látod, de a számlakivonatokat nyilván nem), biztos kőbunkó, biztos ilyen, olyan" Szóval érted.

Kicsit egyébként Occam borotvájának elve zajlik ilyenkor a sikertelenek fejében. Vagyis ha kizárod a logikus magyarázatokat, bármi marad is, valószínűleg az az igaz. (kicsit elferdítve persze mert nem objektíven ítél, de saját tapasztalatai miatt "ha mindent megtettem, akkor csakis a pénz/bunkóság/akármi számíthat)

2020. szept. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
41%

Akin nem diplomás és nem sportos, helyes az felőlem 1 milliót is kereshet, akkor sem lesz számomra vonzó!


27/N

2020. szept. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
4%

26 te tökéletes vagy??

Lapos hasad van és nagy melled??

Kíváncsi vagyok hogy nézel ki miss punci

2020. szept. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
52%
26-os, te mit tudsz nyujtani? Semmit? Akkor felőlem meg is psztulhatsz, miért tartsalak el? Miért etesselek? Miért nyaraltassalak? Ezért a hozzáállásért? Old meg magad akkor miszter.
2020. szept. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
94%
Ej de gonoszak vagytok a 26-os válaszolóval. És ha ő is diplomás és sportos nő? Nem a pénz kell neki látjátok, írta is hogy nem a fizetés érdekli. Elég sötétek vagytok, ha nektek a nagy mell a diploma megfelelője. Míg egy nő úgy gondolkodik, hogy nekem is van diplomám, legyen a másiknak is, ti ezt a csöcsökkel teszitek egy szintre. Gratulálok az értelmi képességeitekhez, akár van diplomátok, akár nincs.
2020. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nekem fegyveres biztiőr férjem van. :)
2020. szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!